Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych - Katowice, Polska - KONE

    KONE
    KONE Katowice, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    À temps plein
    Opis

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca u boku doświadczonego Konserwatora w celu zdobycia niezbędnej wiedzy i umiejętności wymaganych w tej branży.
  • Asystowanie przy przeglądach technicznych i konserwacji wind i schodów ruchomych.
  • Wykonywanie prostych prac konserwatorskich zgodnie z instrukcjami.
  • Udział w programie szkoleniowym przygotowującym do egzaminów uprawniających do samodzielnej pracy jako certyfikowany Konserwator Urządzeń Dźwigowych;
  • Zapewnienie czystości i porządku w miejscu pracy.
  • OCZEKIWANIA:

  • Aktualne uprawnienia SEP do 1 kV (przed rozpoczęciem pracy).
  • Wykształcenie min. średnie techniczne w obszarze elektroniki, elektryki lub mechaniki.
  • Chęć ciągłego rozwoju kwalifikacji zawodowych.
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Chęć dalszego rozwoju w branży dźwigowej
  • OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, przygotowanie do egzaminu na Konserwatora Urządzeń Dźwigowych;
  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych;
  • Możliwość pracy z najnowszymi, innowacyjnymi technologiami (w tym serwis 24/7);
  • Kwartalny system premiowy; premię świąteczną;
  • Finansowanie egzaminów SEP i UDT (kat. I i II);
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika, z możliwością doubezpieczenia członków rodziny;
  • Kafeteryjny system benefitów (MyBenefit, włączając kartę Multisport);
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • Program wsparcia pracowników;