operator maszyn cnc

    Operator maszyn CNC - Bielany Wrocławskie, Polska - Arche Consulting

    Arche Consulting
    Arche Consulting Bielany Wrocławskie, Polska

    5 dni temu

    Arche Consulting background
    Księgowość / Finanse

    Rodzinna firma produkcyjna z branży obróbki metali poszukuje kandydatów na stanowiska Tokarz i Frezer CNC.

    Obowiązki:

    Tokarz CNC:

    • Obsługa i programowanie tokarki numerycznej,
    • Nastawa parametrów, wprowadzanie korekt, przezbrajanie maszyny,
    • Wykonywanie detali na podstawie dokumentacji technicznej i dostarczonych wzorów (produkcja jednostkowa i małoseryjna),
    • Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości wg wymagań klienta.

    Frezer CNC

    • Obsługa i programowanie frezarki(3-, 4-, 5- osiowe),

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
    • Obsługa narzędzi warsztatowych i aparatury pomiarowej,
    • Dokładność i samodzielność,
    • Znajomość sterowania Sinumerik/Fanuc (+Heidenhain dla Frezera),
    • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

    Oferujemy:

    • Ubezpieczenie na życie,
    • Elastyczny czas pracy,
    • Spotkania integracyjne,
    • Brak dress code'u,
    • Parking dla pracowników,
    • Dodatkowe świadczenia socjalne,
    • Program rekomendacji pracowników.