DWH Programista Hurtowni Danych - Wrocław, Polska - Upvanta sp. z o.o.

    Upvanta sp. z o.o.
    Upvanta sp. z o.o. Wrocław, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet

    Poszukujemy dla klienta w sektorze finansowym osoby, która wzmocni zespół w rozwoju środowiska Hurtowni Danych. Dedykowany specjalista będzie brał udział w projektowaniu i budowie hurtowni danych oraz będzie miał realny wpływ na ciekawe projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii w międzynarodowym środowisku.

    Szukamy kandydata na stanowisko Programista Hurtowni Danych DWH.

    Osoba chętna do dołączenia do zespołu, powinna mieć możliwość pracy z biura (minimum 1 dzień w tygodniu – w okresie wdrożenia więcej).

    To Ciebie szukamy, jeżeli:

    masz wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub pokrewne

    masz minimum roczne doświadczenie w operacyjnej pracy z hurtowniami danymi na podobnym stanowisku

    posiadasz praktyczną znajomość języka SQL i PL/SQL na poziomie zaawansowanym

    znasz zagadnienia z dziedziny relacyjnych baz danych i hurtowni danych

    posiadasz wiedzę z zakresu DWH

    posiadasz doświadczenie w pracy z narzędziami ETL(IBM Infosphere Data Stage, Ab Initio, Informatica, Talend)

    masz dobrze rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność modelowania danych

    potrafisz optymalizować zapytania SQL

    jest osobą zaangażowaną i wykazujesz się proaktywną postawą

    potrafisz pracować w zespole (wierzymy, że budowanie relacji jest najważniejsze w biznesie)

    chcesz zdobywać doświadczenie i rozwijać się jako Programista ETL w obszarze hurtowni danych

    chcesz pracować z najnowszymi technologiami IBM DataStage)

    Twoje zadania:

    rozwój środowiska Hurtowni Danych,

    pozyskiwanie informacji z systemów zewnętrznych do Hurtowni Danych oraz ich konsolidacja,

    rozwój narzędzi dla systemu informacji zarządczej Banku, w zakresie przetwarzania, prezentacji oraz dystrybucji informacji,

    projektowanie, budowa i zasilanie repozytoriów Hurtowni Danych, integrujących dane do wykorzystania przez inne systemy informatyczne,

    rozwój narzędzi wspomagających proces kontroli jakości danych gromadzonych w Hurtowni Danych,

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy
    • opiekę medyczną
    • kartę multisport
    • fantastyczną atmosferę pracy

    W Upvanta budujemy mosty między firmami a innowacjami i technologią. Jesteśmy dostawcą najwyższej jakości usług IT na rynku w Polsce jak i za granicą.

    Bierzemy odpowiedzialność za nasze zobowiązania, nasze projekty i naszych indywidualnych konsultantów. Czujemy się odpowiedzialni nie tylko za swoje życie zawodowe, dbamy również o ochronę środowiska, kierując się paradygmatem "mniej odpadów".

    Ponadto, jako zespół wierzymy, że przejrzystość jest kluczowym elementem budowania Zaufania, Rzetelności, Otwartego Dialogu, które z kolei prowadzą do płynnej realizacji projektów i zadowolenia Klientów.

    Przy okazji... jeśli w swojej wiadomości umieścisz słowa "Lubię ciastka", da nam to do zrozumienia, że poświęciłeś czas na przeczytanie naszego opisu i zwracasz uwagę na szczegóły

    I wreszcie – jakość to nasza pasja Więc cokolwiek robisz, rób to z najwyższą jakością, pełną inteligencji i pasji. Tą drogą podążamy, inspirując się podobną pasją jak Steve Jobs