Content Manager w Dziale Content Studio - Niepołomice, Polska - Interia Sp. z o.o.

    Interia Sp. z o.o.
    Interia Sp. z o.o. Niepołomice, Polska

    1 tydzień temu

    W pełnym wymiarze godzin Marketing / Reklama / Public Relations

    Jeśli masz głowę pełną pomysłów i wiesz jak tworzyć ciekawe artykuły, infografiki i quizy, pracowałeś w redakcji, a teraz chcesz skierować swoją karierę zawodową na inny poziom - ta oferta jest dla Ciebie

    Aktualnie do zespołu Content Studio poszukujemy osoby na stanowisko Content Managera.

    Zadania, jakie postawimy przed Tobą:

    • wymyślanie koncepcji angażujących treści pisanych, realizowanych we współpracy z markami
    • kreowanie niestandardowych rozwiązań dla klientów w oparciu o zdjęcia i grafiki
    • definiowanie wymagań określających realizację treści pisanych, uwzględniających zarówno cele marki, jak i potrzeby użytkowników
    • współpraca z zespołem copywriterów w celu stworzenia najlepszych treści
    • planowanie niestandardowych działań we współpracy z redakcjami
    • mierzenie efektywności swoich pomysłów przy pomocy narzędzi analitycznych
    • trend watching i poszukiwanie insightów rynkowych, analiza konkurencji

    Nasze wymagania:

    • intuicja i swoboda w rozumieniu potrzeb użytkownika portalu
    • dobra orientacja w branży internetowej, mile widziana wiedza z zakresu content marketingu
    • chęć do przyswajania nowych umiejętności
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • zorientowanie w tym, o czym pisze się w serwisach internetowych
    • umiejętność myślenia przez pryzmat "klików" i wykorzystywanie tej wiedzy w tworzeniu atrakcyjnych materiałów
    • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
    • kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
    • dobra znajomość pakietu Office

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w modelu hybrydowym
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - w jednym z największych wydawców internetowych w Polsce, będącej częścią największej grupy medialnej w naszym kraju
    • pakiet benefitów Grupy Polsat Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, kurs j. angielskiego) oraz integracyjne eventy
    • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start-up'owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy