Góra Kalwaria

    listonosz samochodowy - Góra Kalwaria, Polska - Poczta Polska Spółka Akcyjna

    Poczta Polska Spółka Akcyjna
    Poczta Polska Spółka Akcyjna Góra Kalwaria, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 3 dni temu

    Opis

    Miejsce pracy: Góra Kalwaria, ul. Kalwaryjska 14​

    Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę, pełny etat, praca od poniedziałku do piątku

    Twoje zadania:

    • przygotowanie korespondencji do doręczenia,
    • doręczanie listów, paczek i przekazów pieniężnych,
    • bezpośrednia obsługa klientów, w tym sprzedaż produktów i usług,
    • sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań z wykorzystaniem tabletu.

    Dołącz do nas, jeśli:

    • masz prawo jazdy kategorii B i własny samochód, który możesz wykorzystać do pracy,
    • jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i sumienną,
    • jesteś komunikatywny/a i lubisz pracę z ludźmi.

    Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy.​

    U nas zyskasz:

    • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
    • zwrot kosztów za używanie własnego samochodu,
    • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
    • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
    • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
    • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
    • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
    • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
    • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.​

    Zainteresowała Cię oferta?

    Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj

  • Poczta Polska Spółka Akcyjna

    listonosz samochodowy

    Znalezione w: Talent PL Premium - 5 dni temu

    Poczta Polska Spółka Akcyjna Tarczyn, Polska

    Miejsce pracy: Tarczyn, ul. Rynek 15 · Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (zastępstwo), 0,875 etatu, praca od poniedziałku do piątku · Twoje zadania: · przygotowanie korespondencji do doręczenia, · doręczanie listów, paczek i przekazów pieniężnych, · bezpośredni ...