Fullstack (Java) Developer - Warsaw, Polska - Team Quest

    Team Quest
    Team Quest background
    Umowa o pracę
    Opis

    Zadania:

  • Projektowanie i rozwój oprogramowania dla naszego Klienta
  • Utrzymanie serwisu naszego Klienta na najwyższym poziomie
  • Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość języka Java i wzorców projektowych
  • Znajomość tworzenia aplikacji internetowych i technologii: Spring, Hibernate, REST-api, Javascript, AngularJS, Angular, HTML 5, CSS, SASS, LESS (nie musisz być ekspertem we wszystkich technologiach, szukamy osób, które miały z nimi pierwsze doświadczenia i wciąż się uczą :))
  • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych SQL
  • Dobra znajomość systemów Linux, poleceń powłoki, SSH
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym współpracę z zagranicznymi zespołami
  • Firma oferuje:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciągłe doskonal (biuro przy Metrze Marymont)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Płatne dni wolne na B2B
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Mile widziane:

  • Doświadczenie z AngularJS
  • Doświadczenie w React
  • Znajomość zagadnień wielowątkowych
  • Znajomość mySQL, NoSQL (Cassandra, Lucene, Solr)
  • Praktyczna znajomość ActiveMQ
  • Algorytmy przetwarzania tekstu
  • Znajomość narzędzi: Gradle, Git, Maven
  • Znajomość zwinnych praktyk wytwarzania oprogramowania: SCRUM, test build, testy automatyczne, refaktoryzacja, ciągła integracja, rewizja kodu, itp
  • Doświadczenie w prowadzeniu i utrzymywaniu dokumentacji technicznej i wdrożeniowej
  • Znajomość środowiska Jira
  • Doświadczenie w stosowaniu inżynierii oprogramowania TDD i automatyzacji testów UI