Warsaw

    Specjalista / Specjalistka ds. kontrolingu (obszar logistyki) - Warsaw, Polska - SMYK

    SMYK
    Opis

    TWOJE ZADANIA

  • Przygotowywanie analiz biznesowych i finansowych dotyczących kosztów, nakładów oraz wyników firmy związanych z jej funkcjonowaniem
  • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz ustalaniu wyniku finansowego, przygotowywanie zestawień oraz analiz
  • Aktywny udział w przygotowywaniu budżetów, prognoz nakładów i wyników finansowych oraz weryfikacji ich wykonania
  • Udział w tworzeniu i monitorowaniu wykonania kluczowych wskaźników efektywności (KPI)
  • Udział w rozwijaniu narzędzi analitycznych służących podejmowaniu decyzji biznesowych
  • Przygotowywanie danych, analiz oraz raportów na potrzeby spotkań biznesowych oraz projektów w powierzonych obszarach
  • Bieżąca współpraca z innymi działami, m.in. Logistyka, IT, Księgowość
  • Czynny udział w rozwoju procesów finansowych oraz biznesowych firmy
  • NASZE WYMAGANIA

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (analityk finansowy, analityk biznesowy, młodszy kontroler finansowy) – mile widziane w branży retail
  • Wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, metody ilościowe)
  • Znajomość procesów zamknięcia miesiąca oraz budżetowania
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel (tabele przestawne)
  • Znajomość Power Query/Power BI będzie dodatkowym atutem
  • Dobrze rozwinięta umiejętność analizy oraz interpretacji danych a także ich przejrzystej prezentacji
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową
  • Proaktywność oraz determinacja w działaniu i dążeniu do celu
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra komunikatywność
  • Dokładność, skrupulatność i samodzielność
  • Odpowiedzialność za rezultaty pracy oraz zaangażowanie
  • Otwartość na informację zwrotną (feedback)
  • Wysoka motywacja do pracy oraz chęć poznania nowych obszarów biznesowych
  • Co oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Zakupy w naszych sklepach na preferencyjnych warunkach
  • Świadczenia świąteczne dla pracowników
  • Udział w szkoleniach stacjonarnych, językowych i e-learningowych
  • Udział w inicjatywach społecznych
  • Uczestniczenie w wydarzeniach firmowych, integracjach
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • RESPOL Export - Import Sp. z o.o. Warszawa-Targówek, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Zakres obowiązków:Sporządzanie analiz, raportów, prezentacji (o charakterze zarówno cyklicznym jak i ad hoc), · Przygotowywanie budżetu, miesięczna aktualizacja prognoz oraz kontrola ich realizacji · Udział w procesie zamknięcia miesiąca, · Doskonalenie systemów raportowania. · W ...

  • RESPOL Export - Import Sp. z o.o. Warszawa, Polska

    Wymagania · Wykształcenie wyższe w zakresie finansów · Doświadczenie w pracy z dużą ilością danych w działach planowania, analiz, kontrolingu lub finansów · Biegła znajomość Excel, · Zdolności analityczne, skrupulatność i wnikliwość, · Zaangażowanie, samodzielność oraz dobra orga ...

  • Santander Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    specjalista/specjalistka ds. controllinguCountry: Poland Zadania, które będziesz realizować: · Przygotowanie projekcji wyników finansowych na potrzeby testów warunków skrajnych (w tym nadzorczych, wewnętrznych oraz do Planu Naprawy) · Przygotowanie projekcji wyników finansowych ...