Praktykant/ka w Pionie Drogeria - Wrocław, Polska - Kaufland

    Kaufland
    KAUFLAND background
    Opis

    Opis stanowiska (zewn.)

    Jakie będą Twoje zadania:

  • dbałość o dostępność i atrakcyjną ofertę naszych produktów we wszystkich naszych marketach, składanie zamówień u polskich i zagranicznych dostawców oraz zapewnienie ciągłości dostaw
  • wprowadzanie danych dostawców do arkuszy Excel i programu SAP
  • dyspozycja towaru w obiegu wewnętrznym, kontakt z centrami logistycznymi, analiza konkurencji (możliwe wyjazdy do konkurencyjnych marketów, analiza asortymentu w poszczególnych kategoriach)
  • przygotowywanie raportów dotyczących zamówień i bieżącej sprzedaży produktów
  • wdrażanie kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań, wpływających na optymalizację oferty produktowej.
  • Co Ci zapewnimy:

  • umowę o praktykę absolwencką
  • wynagrodzenie w wysokości 0 zł brutto miesięcznie
  • wdrożenie w pracę działu i realizację ciekawych projektów oraz udział w corocznym konkursie dla praktykantów zakończonym atrakcyjnymi nagrodami
  • pracę w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym w centralnej części miasta z bogatą infrastrukturą (m. in.: własny klub fitness, restauracja oraz biblioteka, pokój do pracy dla rodzica z dzieckiem, pokój kreatywny)
  • pracę u boku profesjonalistów odpowiedzialnych za konkretną kategorię produktową w międzynarodowej firmie handlowej.
  • Czego od Ciebie oczekujemy:

  • statusu studenta lub absolwenta studiów wyższych
  • dyspozycyjności w okresie wakacyjnym (od . do ..4)
  • znajomości programu MS Excel w stopniu średniozaawansowanym (w tym funkcji "wyszukaj", tabele przestawne)
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • zainteresowania branżą handlową, tematyką kategorii produktów drogeryjno-kosmentycznych oraz analizy konkurencji.
  • Brzmi ciekawie? Aplikuj

    Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

    Osoba kontaktowa w Pionie Rekrutacji

    Michalina Antosz