Łódź

    Specjalista ds. konfiguracji Ferryt - Łódź, Polska - MARGO CONSULTING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Opis

    O projekcie:

    • Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy z platformą Ferryt do projektu w branży bankowej
    • Tryb pracy: praca hybrydowa z Łodzi lub Warszawy i okolic (spotykamy się w biurze raz na dwa tygodnie)
    • Metodyka pracy: Scrum

    Twój zakres obowiązków:

    • Gromadzenie oraz analiza wymagań biznesowych na potrzeby wdrożeń oraz rozwoju procesów na platformie klasy BPMN – FerrytFlow
    • Konfiguracja procesów biznesowych na platformie
    • Budowa szablonów np. dokumentów

    Must have:

    • Min. 1 rok doświadczenia pracy w obszarze projektowania oraz wdrażania procesów biznesowych na platformie Ferryt lub innym systemie BPMS (mile widziane w obszarze bankowości, finansów czy consultingu IT)
    • Znajomość architektury systemów klasy BPM
    • Doświadczenie z SQL i relacyjnymi bazami danych
    • Wysokie umiejętności analityczne

    Nice to have:

    • Umiejętność poruszania się po Jira, Confluence
    • Znajomość C#

    Dołączając do Margo, możesz liczyć na:

    • Ambitne projekty w międzynarodowej firmie konsultingowej,
    • Umowę o pracę bądź współpracę w oparciu o model B2B,
    • Benefity takie jak: opieka medyczna (przy UoP) i karta sportowa (przy UoP i B2B),
    • Dofinansowanie szkoleń, egzaminów certyfikacyjnych, studiów podyplomowych,
    • Szkolenia wewnętrzne i możliwość korzystania z naszego know-how,
    • Możliwość darmowego korzystania z naszej biblioteki,
    • Indywidualne podejście i możliwości rozwoju (planowanie ścieżki kariery, możliwość zmiany projektu i stanowiska, możliwość angażowania się w działania pozaprojektowe z dodatkowym wynagrodzeniem),
    • Możliwość wpływu na kształt firmy, otwartość na Twoje pomysły i chęć ich wdrażania,
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy, wyjścia integracyjne.

  • Scalo Sp. Z O.o. Łódź, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Technologies-expected : CSS HTML technologies-optional : SQL Jira responsibilities : uczestnictwo w projektach dotyczących digitalizacji procesów bankowych, projektowanie, optymalizacja i konfiguracja procesów na platformie BPMS - Uni Flow oraz kodowanie wydruków (XSLT, XML) zgod ...