Data Scientist

    Data Scientist - al. Jerozolimskie , Warszawa, Polska - Britenet

    Britenet
    Britenet al. Jerozolimskie , Warszawa, Polska

    4 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    O projekcie

    Projekt realizowany dla sektora medycznego.

    Nasze oczekiwania

    • Min.3 lata doświadczenia komercyjnego w obszarze Data Science
    • Dobra znajomość Pythona i Sparka
    • Doświadczenie we wdrażaniu produkcyjnym modeli Machine Learning
    • Bardzo dobra znajomość systemów kontroli wersji GIT
    • Umiejętność skalowania i rozpraszania obliczeń (PySpark i/lub Kubernetes i inne)
    • Dobre rozumienie statystki i algorytmów ML
    • Znajomość SQL
    • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

    Mile widziane

    • Umiejętność projektowania rozwiązań MLOps
    • Znajomość narzędzia Airflow

    Kluczowe zadania

    • Budowanie środowisk do produkcyjnego uruchamiania modeli ML
    • Budowanie przepływów danych w PySparku
    • Tworzenie modeli Machine Learningowych w PySparku
    • Wdrażanie modeli Machine Learningowych na produkcję w środowisku rozproszonym
    • Dbanie o dobre praktyki wytwarzania kodu
    • Przygotowywanie modeli machine learning oraz analiz projektowanie rozwiązań ML
    • Budowa skalowalnego środowiska do uruchamiania i monitorowania wielu modeli
    • Przygotowanie procesów trenowania modeli i predykcji
    • Wdrażanie narzędzi umożliwiających uruchamianie modeli

    Co oferujemy

    • Niepowtarzalna atmosfera – Dobra i przyjazna atmosfera w firmie oraz zadowolenie ze współpracy zarówno z kolegami z działu, jak i bezpośrednimi przełożonymi.
    • Imprezy integracyjne – Duże, wewnętrzne konferencje technologiczne, kilkudniowe imprezy integracyjne jesienią, przyjęcia gwiazdkowe oraz wyjścia zespołowe.
    • Ścieżki rozwoju – Są jasne, proste i na pewno nie wyboiste. Do wyboru ścieżka rozwoju managerska lub ekspercka.
    • Certyfikaty – Ułatwiamy rozwijanie pożądanych kompetencji, dofinansowujemy szkolenia oraz kursy.
    • Bezpieczeństwo – Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz realizujemy krajowe i międzynarodowe projekty. Umiejętnie zarządzamy zadaniami oraz umożliwiamy płynną alokację pomiędzy projektami.
    • Wymiana wiedzy – Dla chcących się rozwijać mamy wewnętrzne meetingi technologiczne i autorskie programy szkoleniowe. Można uczyć się od najlepszych, a także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie firmowych i branżowych konferencji technologicznych.
    • Prywatna opieka medyczna – Dbamy o zdrowie. Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
    • Multisport – Basen, siłownia, taniec, joga, sztuki walki. I to wszystko z kartą w wersji PLUS. Idealne rozwiązanie dla fanów sportu oraz amatorów aktywnego wypoczynku.
    • Język angielski – Tym którzy mówią płynnie i chcą utrzymać ten poziom lub pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe, umożliwiamy bezpłatny udział w zajęciach z języka angielskiego. Lekcje realizowane są w nowoczesnej i bezpiecznej formie spotkań on-line. Just learn IT
    • Komfort pracy – Atrakcyjnie urządzone strefy relaksu, dostępne w największych oddziałach firmy, zachęcające do odpoczynku w ciągu dnia oraz wyposażone kuchnie z aromatyczną kawą.
    • Wspieranie aktywności – Mamy drużyny piłki nożnej, rozgrywamy mistrzostwa, mamy na pokładzie maratończyków i innych aktywnych wielbicieli sportu. Wspieramy wszelkie pasje.

  • Pragmile

    Data Engineer

    12 godzin temu

    Pragmile al. Jerozolimskie , Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Pragmile is running an innovative research & development project for a large Polish institution which should result in a unique solution to monitor media market. · We're looking for an experienced engineer who could support us in the successful execution and delivery. · Requireme ...

  • Bayer Sp. z o.o.

    Staff Data Steward

    6 dni temu

    Bayer Sp. z o.o. al. Jerozolimskie , Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    At Bayer we're visionaries, driven to solve the world's toughest challenges and striving for a world where ,Health for all, Hunger for none' is no longer a dream, but a real possibility. We're doing it with energy, curiosity and sheer dedication, always learning from unique persp ...