Mszczonów

    Staż w Dziale Inżynieryjnym - Mszczonów, Polska - Corning

    Corning
    Corning Mszczonów, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 23 godziny temu

    Opis

    JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

    • Optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych pod kątem: bezpieczeństwa, jakości produktu, wydajności i kosztów wytwarzania
    • Rozwiązywanie problemów technologicznych w wyznaczonym obszarze produkcyjnym
    • Prowadzenie oraz nadzór nad dokumentacją mechaniczną i elektryczną maszyn
    • Uczestnictwo i/lub prowadzenie projektów optymalizacyjnych
    • Raportowanie z przebiegu realizacji powierzonych zadań

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów technicznych (preferowane kierunki: automatyka i robotyka, elektrotechnika, mechatronika, mechanika, inżynieria produkcji lub pokrewne)
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

    MILE WIDZIANE:

    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, w tym schematy elektryczne
    • Podstawowa wiedza z zakresu sterowników PLC

    ZAPEWNIAMY:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
    • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków