Gdańsk

    Asystent Projektanta Konstrukcji - Gdańsk, Polska - Integrity Consulting

    Integrity Consulting

    Szukamy absolwentów kierunku konstrukcje budowlane i inżynierskie, zainteresowanych modelowaniem w środowisku BIM. Będziesz pracował na projektach zagranicznych więc potrzebna jest dobra znajomość języka angielskiego Praca w Gdańsku.

    O firmie Integrity Consulting

    Integrity Consulting to firma rekrutacyjna. Pomagamy firmom z sektora budownictwa znaleźć odpowiednich inżynierów, menadżerów i specjalistów. Działamy od 2007 roku. Nr w rejestrze agencji zatrudnienia: 4175.

    O naszym kliencie

    Naszym klientem jest biuro projektowe, planujące otwarcie nowego biura w Gdańsku.

    Zadania:

    • modelowanie konstrukcji stalowych i żelbetowych w środowisku BIM,
    • sporządzanie rysunków konstrukcyjnych,
    • współpraca z projektantami przy wykonywaniu obliczeń statycznych.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • gruntowna wiedza z zakresu konstrukcji żelbetowych i stalowych,
    • zaangażowanie w realizację postawionych zadań i nastawienie na rozwiązywanie problemów,
    • nastawienie na nabywanie nowych umiejętności i rozwój zawodowy,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym,
    • mile widziana znajomość oprogramowania Tekla Structures, Allplan, SCIA, IDEA StatiCa.

    Nasz Klient oferuje:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • zdobycie doświadczenia w projektowaniu zróżnicowanych obiektów, o konstrukcjach zarówno stalowych, jak i żelbetowych,
    • praktyczne poznanie norm i standardów dla projektów europejskich,
    • szkolenie w zakresie modelowania konstrukcji,
    • pracę w młodym zespole, w rozwijającej się firmie
    • pakiet benefitów ( m.in. opieka medyczna, pakiety sportowe )