Sieradz

    specjalista ds. rozliczeń - Sieradz, Polska - TUBĄDZIN

    TUBĄDZIN
    TUBĄDZIN Sieradz, Polska

    2 dni temu

    Opis

    Miejsce pracy:

    Sieradz, ul. Dworska 28

    Obowiązki:

  • Ewidencjonowanie, rozliczanie, kontrola czasu pracy i urlopów pracowników DUR. Opracowywanie miesięcznych raportów godzin pracy pracowników DUR
  • Rejestracja w systemie IFS kart czasów pracy (przypisanie roboczogodzin)
  • Bieżąca kontrola budżetu DUR (części techniczne -pobrania na zlecenia robocze)
  • Generowanie zapotrzebowań materiałowych w systemie IFS w porozumieniu z pracownikami DUR
  • Opracowywanie rozdzielników mediów na podstawie bieżących faktur, analiza kosztów mediów
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie remontów i przeglądów maszyn, urządzeń oraz obiektów budowlanych
  • Opracowywanie danych do planów budżetowych (części techniczne, media)
  • Archiwizacja danych (oferty , faktury, katalogi)
  • Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • Znajomość zagadnień technicznych związanych z budową maszyn i urządzeń
  • Mile widziana znajomość systemu klasy ERP; IFS
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę docelowo na czas nieokreślony,
  • Praca w systemie podstawowym,
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Ubezpieczenie na życie),
  • Rabat na produkty firmy.

  • PABIANICKIE CENTRUM MEDYCZNE SP Z O O Pabianice, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:Znajomość zasad rozliczania z NFZ i przygotowywania ofert. · Co najmniej 2-3 lata doświadczenia na w/w stanowisku. · Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe). · Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office (Excel, Word). · Dodatkowymi atutami będą:Znaj ...

  • PABIANICKIE CENTRUM MEDYCZNE SP Z O O Pabianice, Polska

    Liczba wakatów: 2 · Zakres obowiązków: · Nadzorowanie prawidłowego kodowania i rozliczania świadczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia, w tym: · nadzór nad niezakodowanymi świadczeniami, · poprawianie błędów po weryfikacji NFZ, · pisanie pism do NFZ z wyjaśnieniami dotyczącymi błędów ...