Pracownik ds. harmonogramów inwestycji - Lublin, Polska - PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A Lublin, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Inżynieria / Architektura
    Opis
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

    zbieranie informacji i aktualizacja danych dotyczących stanu realizacji projektu,

    analiza danych oraz sporządzanie raportów w zakresie realizowanego projektu,

    opiniowanie pod względem zgodności z harmonogramem EPM projektów uchwał i wniosków dotyczących projektu,

    udział w opracowywaniu raportów końcowych z realizacji projektu celem rozliczenia projektu.

    Wymagane kwalifikacje:

    wykształcenie wyższe,

    4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata na stanowiskach związanych z zarządzaniem projektami lub realizacją inwestycji,

    wiedza zawodowa z zakresu inwestycji,

    znajomość MS Project na poziomie średnio zaawansowanym,

    znajomość języka angielskiego,

    umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

    umiejętność radzenia sobie z emocjami,

    zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

    otwartość na zmianę.

    Korzyści dla Ciebie:

    Umowa o pracę

    Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą

    Opieka medyczna

    Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

    Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

    Karta Multisport

  • PKP Polskie Linie Kolejowe S.A Lublin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagane kwalifikacje:wykształcenie wyższe, · 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata na stanowiskach związanych z zarządzaniem projektami lub realizacją inwestycji, · wiedza zawodowa z zakresu inwestycji, · znajomość MS Project na poziomie średnio zaawansowanym, · znajomoś ...

  • Polimex Mostostal S.A.

    Kierownik budowy

    Polimex Mostostal S.A. Lublin, Polska

    Polimex Budownictwo Sp. z o.o. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, oferująca kompleksowe usługi w sektorze budownictwa przemysłowego i ogólnego · Twój zakres obowiązków: · zarządzanie procesem przygotowania i realizacji obiektów budowlanych, · nadzór nad opraco ...