Kołobrzeg

    Konsultant / Konsultantka ds. Sprzedaży w Salonie Własnym - Kolobrzeg, Polska - PLAY (P4 Sp. z o.o.)

    PLAY (P4 Sp. z o.o.)
    PLAY (P4 Sp. z o.o.) Kolobrzeg, Polska

    3 dni temu

    Opis

    Sprzedaż

    Twoje zadania:

    • Aktywna, bezpośrednia i telefoniczna sprzedaż produktów i usług Play
    • Realizacja celów sprzedażowych (zespołowych i indywidualnych)
    • Obsługa klientów zgodnie ze standardami Play i budowanie relacji z klientami
    • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie salonu (zmiany wystroju, zadania administracyjne i porządkowe)

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • Masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, telefonicznej lub obsłudze klienta (sprzedaż usług będzie dodatkowym atutem)
    • Lubisz realizować cele, szybko się uczysz i działasz elastycznie, dostosowując się do sytuacji
    • Zależy Ci na pozytywnym doświadczeniu klienta
    • Jesteś energiczną osobą, wychodzisz z inicjatywą i chętnie współpracujesz w zespole
    • Możesz pracować w trybie zmianowym, również w weekendy (pracujemy na pełen etat)

    Otrzymasz od nas:

    • Umowę o pracę
    • Podstawę i premię uzależnioną od wyników sprzedaży – masz realny wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia
    • Dodatek wdrożeniowy 500 zł brutto przez pierwsze 3 miesiące
    • Świetną atmosferę w zespole (zostaliśmy nagrodzeni w programie Friendly Workplace)
    • Zaplanowaną ścieżkę kariery i jasno określone zasady awansu
    • Bogaty pakiet szkoleń, m.in. wprowadzające, ofertowe, technologiczne
    • Konkursy sprzedażowe (do wygrania m.in. karty przedpłacone)
    • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami Telewizja PlayNow, ViaPlay, nawigacja) oraz zniżki pracownicze
    • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
    • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej Multisport, bilety do kina, vouchery na zakupy)
    • Dostęp do platformy wellbeingowej Mindgram
    • Dodatkowy benefit świąteczny
    • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną

  • PLAY Kolobrzeg, Polska

    Sprzedaż · Konsultant / Konsultantka ds. Sprzedaży w Salonie Własnym Kołobrzeg Twoje zadania: · Aktywna, bezpośrednia i telefoniczna sprzedaż produktów i usług Play · Realizacja celów sprzedażowych (zespołowych i indywidualnych) · Obsługa klientów zgodnie ze standardami Play ...