Lider/Liderka Zespołu Operator/Mechanik - Stary Gostków, Polska - JTI

    JTI
    JTI Stary Gostków, Polska

    21 godzin temu

    JTI Polska jest częścią grupy Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 46 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, Winston, LD i Logic . W Polsce zatrudniamy ponad 2 300 pracowników i od początku działalności w kraju, jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie, a wolumen produkcyjny zwiększył się ponad dziesięciokrotnie.

    Jednak JTI to więcej niż biznes. JTI to ludzie , ich talenty i potencjał. Wierzymy, że kiedy nasi pracownicy mogą być sobą, mogą podróżować, uczyć się i rozwijać, nasza firma również będzie się rozwijać. Nieustannie od 2010 roku należymy do grona Top Employer Polska. Co roku jesteśmy wyróżniani i zajmujemy najwyższe pozycje w rankingu, a w latach 2017, 2019 i 2020 zajęliśmy 1. miejsce.

    W 2023 roku otrzymaliśmy także cenne wyróżnienie Friendly Workplace , które dodatkowo potwierdza nasze wysokie standardy w zakresie tworzenia przyjaznego środowiska pracy i dbałości o work-life balance naszych pracowników.

    Brzmi ciekawie? Dołącz do nas i napisz swój kawałek historii w JTI

    Obecnie prowdzimy rekrutację na stanowisko:

    Lider/Liderka Zespołu Operator/Mechanik (Filtry, RRP)

    Lokalizacja: Stary Gostków

    Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa
  • Transport na wyznaczonych trasach (Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Pęczniew, Niemysłów, Łęczyca, Kutno, Koło, Ozorków, Sieradz, Zduńska Wola, Turek, Uniejów, Kozanki Podleśne, Świnice Warckie, Grabów)
  • Czym będziesz się zajmować w JTI?

  • Kontrola bezpieczeństwa podczas zmiany, monitorowanie jakości produkcji i wyników, przestrzeganie procedur
  • Informowanie przełożonego o stratach na linii
  • Ustalanie codziennych zadań do realizacji i dbanie o codzienną realizację zadań na linii
  • Prowadzenie szkoleń i działań podnoszących kwalifikacje zespołu
  • Dostosowywanie planu produkcyjnego do obecnego zapotrzebowania
  • Zarządzanie 5S3R w danym gnieździe - mile widziane
  • Uzupełnianie danych zgodnie z wymaganiami IWS - mile widziane
  • Rozliczanie czasu pracy podległego zespołu, przeprowadzenie oceny pracowniczej, opracowywanie planów urlopowych
  • Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

  • Masz doświadczenie zawodowe na stanowisku Operator Maszyn
  • Posiadasz umiejętności zarządzania zespołem, komunikacji, pracy w zespole i bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu
  • Posiadasz umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Jesteś spostrzegawczy/a, dokładny/a, asertywny/a, odpowiedzialny/a, nastawiony/a na jakość
  • Gotowość to pracy w systemie 4-brygadowym (6:00-18:00; 18:00-6:00)
  • Jakie są kolejne kroki w procesie rekrutacji:

    Bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie rekrutacją. Postaramy się powrócić do Ciebie z informacją zwrotną o losach Twojej kandydatury zaraz po zakończeniu emisji ogłoszenia na stanowisko.

    Jesteś zainteresowany pracą w JTI? Chcesz wiedzieć więcej? Porozmawiaj z naszym i poznaj nas lepiej

    Jeżeli zdecydujesz się na udział w tej rekrutacji, administratorem Twoich danych będzie JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział. Szczegółową informację na temat przetwarzania Twoich danych i Twoich praw znajdziesz .