Recepcjonista/Recepcjonistka do Przychodni24 - Warsaw, Polska - Telemedi

    Telemedi
    Telemedi Warsaw, Polska

    1 tydzień temu

    Przychodnia24 poszukuje energicznej i komunikatywnej osoby ze statusem ucznia/studenta na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty. Nasza przychodnia otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-19. Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz specjalistycznej.

    Obowiązki:

  • Rejestracja i umawianie wizyt pacjentów przy użyciu systemów informatycznych;
  • Bezpośrednia i telefoniczna obsługa pacjentów;
  • Opieka nad pacjentami oczekującymi na wizytę w przychodni;
  • Rozliczenia z pacjentami (przyjmowanie należności, fakturowanie, raporty dzienne sprzedaży)
  • Potwierdzanie wizyt oraz zarządzanie kalendarzem lekarzy;
  • Współpraca z personelem medycznym i administracją Kliniki;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek przychodni;
  • Pomoc w organizacji pracy kliniki, utrzymanie porządku w recepcji.
  • Requirements

  • Status ucznia/studenta (WARUNEK KONIECZNY);
  • Dyspozycyjność: minimum 1⁄2 etatu;
  • Otwartość, energia, pozytywne podejście i umiejętność nawiązywania kontaktów z pacjentami;
  • Obowiązkowość, dokładność oraz punktualność;
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z pacjentami;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Benefits

  • Elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb;
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o Umowę Zlecenie;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość zdobycia nowej wiedzy z zakresu medycyny;
  • Benefity np. dofinansowanie do karty sportowej, bezpłatne wizyty lekarskie;
  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy.
  • Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy(-a) do pracy w dynamicznym środowisku medycznym, zapraszamy do aplikowania. Prosimy o przesłanie CV.

    Nasz zespół czeka na Ciebie, abyś mógł(-a) dołączyć do naszej przychodni i razem z nami dbać o zdrowie naszych pacjentów.