Spedytor międzynarodowy
Szczecin

    Spedytor Międzynarodowy - Szczecin, Polska - DSV

    DSV
    DSV Szczecin, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 4 dni temu

    DSV background
    Opis

    Job Req Number:

    26115

    ZADANIA:

    · Organizowanie poszczególnych etapów usługi spedycyjno-przewozowej,
    · Współpraca z klientami, partnerami, podwykonawcami i innymi komórkami organizacyjnymi.
    · Zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych klientom.
    · Współpraca z Partnerami DSV na terenie Europy.
    · Realizacja założeń budżetowych i jakościowych.
    · Dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej.

    DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI...

    · masz doświadczenie w obsłudze projektów i zleceń spedycyjnych,
    · bardzo dobrze znasz lokalny rynek spedycyjny,
    · dobrze znasz j. angielski,
    · umiesz analizować i rozwiązywać problemy,
    · lubisz pracować w dynamicznym i nieprzewidywalnym otoczeniu,
    · cechuje cię nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie,
    · jesteś zainteresowany zapewnieniem doskonałej obsługi naszym klientom,
    · potrafisz efektywnie współpracować z innymi.

    NASZA OFERTA:
    · Umowa o pracę
    · Prywatna opieka medyczna
    · Karta sportowa
    · Motywacyjny system wynagrodzeń
    · Szkolenia wewnętrzne
    · Sekcje sportowe
    · Owocowe dni
    · Dofinansowanie świąteczne
    · Spotkania integracyjne
    · Work-life balance

    DSV – Global transport and logistics

  • Hellmann Worldwide Logistics

    Spedytor FTL krajowy/międzynarodowy

    Hellmann Worldwide Logistics West Pomeranian Voivodeship, Polska

    Zadania: · Realizacja zleceń spedycyjnych w transporcie drogowym całopojazdowym krajowym/międzynarodowym · Pozyskiwanie klientów i przewoźników · Prowadzenie taboru międzynarodowego/krajowego · Współudział w realizacji założeń budżetowych · Budowanie długofalowej współpracy z kl ...