Gliwice

    praktykant/ka w dziale administracji - Gliwice, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Jesteś osobą energiczną i komunikatywną? Chcesz zdobyć doświadczenie i poznać specyfikę pracy w branży HR? Dołącz do Randstad i rozwijaj się w międzynarodowej Agencji Pracy nr 1 na świecie.

    Obecnie prowadzimy rekrutację na bezpłatne praktyki w naszym dziale rekrutacji pracowników tymczasowych. Okres trwania praktyk to 1-3 miesiące.

    oferujemy

    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dziale administracji u naszego kluczowego klienta - lidera branży e-commerce
    • rozwijanie swoich umiejętności zawodowych wśród doświadczonych administratorów
    • indywidualne dostosowanie planu praktyk
    • pełne wsparcie merytoryczne na każdym etapie wykonywanych obowiązków
    • super atmosferę
    • po zakończeniu praktyk wystawiamy referencje

    zadania

    • wsparcie w prowadzeniu procesów administracyjno-kadrowych
    • obsługa systemów administracyjnych

    oczekujemy

    • mile widziane posiadanie statusu studenta
    • motywacji do zdobycia doświadczenia zawodowego
    • sumienności i nastawienia na rzetelne i skrupulatne wykonywanie zadań
    • dobrej znajomości pakietu MS Office

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Rotenso - Grupa Thermosilesia Ruda Śląska, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Będziesz odpowiedzialny/a za:bieżący kontakt z klientem.; · rozwój długoterminowych relacji biznesowych z klientami zagranicznymi; · przygotowywanie materiałów handlowych i marketingowych przy wsparci działu Marketingu z zakresu oferowanych produktów w języku angielskim; · wsparc ...

  • Murapol Venture Partner S.A. Katowice, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze wymagania:student IV-V roku prawa lub absolwent studiów prawniczych · dyspozycyjność co najmniej 4-5 dni w tygodniu · bardzo dobra znajomość prawa cywilnego oraz prawa budowlanego · dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie · zaangażowanie, terminowość, skrupulat ...

  • Kaufland Polska Markety sp. z o.o. sp. j Wodzisław Śląski, Polska W niepełnym wymiarze godzin

    Pracownik Porządkowyw Dziale Administracji Marketumarket w Wodzisławiu Śląskim, ul. W. Witosa 28Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Codzie ...