Szczecin

    Koordynator projektu z jęz. ukraińskim - Szczecin, Polska - EWL

    EWL
    EWL Szczecin, Polska

    1 dzień temu

    Co roku ponad 170 milionów ludzi zmienia pracę i kraj zamieszkania. EWL jest w samym sercu tej zmiany, prowadząc kilkadziesiąt tysięcy rekrutacji w skali roku. Działamy w Polsce, Czechach, Rumunii, Niemczech, Holandii i na Litwie, planujemy kolejne ekspansje. Chcemy zrewolucjonizować międzynarodowy rynek pracy i robimy to naprawdę, stosując zaawansowane technologie oraz AI w naszej codziennej pracy. Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która nie mówi "kandydat", tylko Klient.

    Dołącz do nas i buduj z nami nowoczesną i odpowiedzialną społecznie rekrutację międzynarodową.

    Do wewnętrznych struktur EWL, zespołu Operations, poszukujemy Koordynatora.

    Oferujemy

    OFERUJEMY:

    • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, platforma kafeteryjna, ubezpieczenie na życie,
    • Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji, a także zajęcia z językowa obcego,
    • Pracę/współpracę (stacjonarną/hybrydową/zdalną) w oparciu o umowę o pracę/ B2B,
    • Różnorodność projektów i możliwość ich zmiany w ciągu roku,
    • Możliwość realizacji Twoich pomysłów,
    • Pracę z doświadczonymi ludźmi, którzy zarówno cenią Twoją wiedzę jak i mogą podzielić się swoją.

    Obowiązki

    TWOJE ZADANIA:

    • Obsługa klientów w powierzonym regionie poprzez bieżący kontakt / wizyty,
    • Aktywne monitorowanie i identyfikowanie szans na rozwój biznesu u Klientów,
    • Pomoc w tłumaczeniach z j. rosyjskiego na j. polski,
    • Zarządzanie i koordynacja bazy kandydatów celem pełnej realizacji potrzeb Klientów,
    • Budowaniu długofalowych relacji biznesowych z Klientami,
    • Realizacja zamówień rekrutacyjnych na potrzeby Klientów razem z Zespołem,
    • Pełnienie roli doradczej w zakresie zagadnień związanych z zatrudnieniem Pracowników,
    • Koordynacje procesu obsługi Pracowników tymczasowych,

    Wymagania

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Minimum roczne doświadczenie w Agencji Zatrudnienia,
    • Znajomość przepisów prawa pracy i Ustawy o Pracy Tymczasowej - mile widziane,
    • Umiejętnie budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami,
    • Odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu, wyznaczanie priorytetów i jednoczesne,
    • Prawo jazdy kategoria B,
    • Znajomość języka rosyjskiego / ukraińskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową,
    • Obsługa komputera - programy pakietu Office - Word, Excel.