Staż - Energoelektronik - Krakow, Polska - Hitachi Careers

    Hitachi Careers
    Hitachi Careers Krakow, Polska

    Znalezione w: beBee S2 PL - 1 tydzień temu

    Opis

    Description

    Zespół Power Electronics, do którego dołączysz został utworzony w Krakowie w 2021 roku. W trakcie stażu będziesz współpracować z wysoko wykwalifikowanymi inżynierami z obszarów energoelektroniki, elektroniki, teorii sterowania oraz mechaniki. Będziesz uczestniczyć w rozwoju modułowej platformy konwerterów prądu stałego lub zmiennego opartych na technologi węglika krzemu (SiC). To może być dla Ciebie wyjątkowa okazja do nauki i budowania doświadczenia zawodowego na swojej ścieżce kariery.

    Twoje obowiązki

    • Współpraca przy projektowaniu przekształtników energoelektronicznych
    • Symulacje układów elektronicznych i energoelektronicznych (z wykorzystaniem m.in. Matlab/Simulink, Plecs, LTSpice)
    • Badania laboratoryjne - testowanie układów elektronicznych i energoelektronicznych
    • Analiza i wnioskowanie na podstawie uzyskanych rezultatów
    • Opracowywanie dokumentacji technicznej oraz wyników badań
    • Praca w miedzynarodowym środowisku

    Twoje kompetencje

    • Student/studentka 3 lub 4 roku studiów o profili Elektrotechnika, Elektronika lub pokrewnym
    • Znajomość oprogramowania umożliwiającego projektowania PCB (Altium, Kicad lub Eagle)
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej
    • Znajomość zasad projektowania ukłądów cyforwych i analogowych
    • Umiejętność programowania mikrokontrolerów oraz języka C++ będą dodatkowym atutem
    • Znajomość języka angielskiego i polskiego na poziomie komunikatywnym
    • Zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz umiejętność współpracy z zespołem
    • Samodzielność i inicjatywa
    • Analityczne myślenie oraz umiejętność podejmowania decyzji
    • Dostępność 20h/tydzień (elastyczny grafik, który dopasujesz do zajęć na uczelni)