Osie

    Koordynator ds. Inwestycji i Budowy - Osie, Polska - STRIVE Sp. z o.o.

    STRIVE Sp. z o.o.
    STRIVE Sp. z o.o. Osie, Polska

    1 tydzień temu

    Dla naszego Klienta, polskiej firmy zarządzającej obiektami handlowymi i nieruchomościami, poszukujemy Koordynatora ds. Inwestycji i Budowy.

    Obowiązki:

    • bieżące kontrolowanie dokumentacji budowy w tym: projekty, dziennik budowy, karty techniczne materiałów
    • raportowanie bieżącego statusu budowy
    • bieżąca współpraca z Kierownikiem i Inspektorem budowy
    • nadzór nad realizacją powierzonej budowy inwestycyjnej
    • bieżąca współpraca z wykonawcami i podwykonawcami
    • pozyskiwanie ofert handlowych
    • koordynacja zamówień materiałów i niezbędnych urządzeń oraz maszyn budowlanych
    • nadzór nad terminowością zamówień materiałów budowlanych
    • tworzenie i aktualizacja harmonogramów realizacyjnych
    • kontrola, analiza i porządkowanie dokumentacji technicznej oraz umów z wykonawcami, dostawcami materiałów budowlanych
    • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP
    • organizacja spotkań z wykonawcami
    • prowadzenie dokumentacji odbioru, uczestniczenie w czynnościach odbioru

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mechaniczne, budowlane, elektryczne)
    • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku wraz z zarządzaniem zespołem oraz koordynowaniem prac podwykonawców
    • doświadczenie w pracy w dynamicznym i zmiennym środowisku
    • uczciwość oraz skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • dyspozycyjność do pracy w terenie
    • prawo jazdy kat. B
    • uprawnienia elektryczne oraz budowlane

    Nasz Klient oferuje:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B
    • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych
    • prywatną opiekę medyczną
    • możliwości rozwoju zawodowego
    • ciekawe i pełne wyzwań środowisko pracy

  • STRABAG Sp. z o.o. Grudziadz, Polska

    Aufgaben · Udział w nadzorowaniu pracy firm podwykonawczych · Kontrola zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną · Przygotowanie analiz i raportów · Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji budowy · Qualifikationen · Jesteś studentem minimum III roku studiów kierunków b ...

  • Dekpol Budownictwo

    Inżynier Budowy

    6 dni temu

    Dekpol Budownictwo Starogard Gdański, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Inżynier Budowy Miejsce pracy: Starogard Gdański Twój zakres obowiązków praca na terenie całego województwa codzienna kontrola jakości i terminowości wykonania robót na powierzonym odcinku robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram wsparcie i bez ...