Samodzielna Księgowa

    Samodzielna Księgowa - Chorzów, Polska - Gemo Poland Sp. z o.o.

    Gemo Poland Sp. z o.o.
    Gemo Poland Sp. z o.o. Chorzów, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Księgowość / Finanse
    Opis
    Opis stanowiska:

    bieżące ewidencjonowanie źródłowych dokumentów księgowych

    kontrola rachunkowa i formalna dokumentów, dekretacja kosztów zgodnie z planem kont

    kontrola dokumentów pod kątem JPK-V7

    kontrola obrotów i sald kont księgowych

    weryfikacja ewidencji stanów magazynowych

    sporządzanie sprawozdań GUS i raportów grupowych

    wspieranie przebiegu audytów finansowych

    Wymagania:

    wykształcenie: wyższe w zakresie ekonomii/rachunkowości

    dobra znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych (VAT, CIT)

    co najmniej 5-letnie doświadczenie pracy w dziale księgowości na podobnym stanowisku

    bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemu ERP (mile widziana będzie znajomość systemu Optima)

    zdolności analityczne

    samodzielność i dobra organizacja pracy

    wymagany jezyk angielski, min. B2

    Oferujemy:

    umowę o pracę od pierwszego dnia pracy

    wynagrodzenie dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia pracownika

    prywatna opieka medyczna w Luxmed

    grupowe ubezpieczenie na życie

    dofinansowanie do programu sportowego Multisport

    dofinansowanie do wypoczynku

    elastyczny czas pracy

  • Gemo Poland Sp. z o.o.

    Gemo Poland Sp. z o.o. Chorzów, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:wykształcenie: wyższe w zakresie ekonomii/rachunkowości · dobra znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych (VAT, CIT) · co najmniej 5-letnie doświadczenie pracy w dziale księgowości na podobnym stanowisku · bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemu ...