Gdańsk

    Specjalista fizyki medycznej - Gdańsk, Polska - COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.

    Opis

    Podstawowe zadania na stanowisku:

    • Planowanie zabiegów terapeutycznych z użyciem akceleratora liniowego klasy S
    • Wykonywanie kontroli jakości (testów eksploatacyjnych) akceleratora liniowego klasy S
    • Testy eksploatacyjne tomografów komputerowych używanych dla potrzeb radioterapii
    • Udział w tworzeniu procedur roboczych zabiegów terapeutycznych wykonywanych z użyciem akceleratora liniowego klasy S
    • Prowadzenie i tworzenie dokumentacji związanej z aparaturą medyczną
    • Kontrola dawek promieniowania jonizującego otrzymywanych przez pacjentów podczas zabiegów terapeutycznych
    • Analiza zdarzeń obejmujących lub potencjalnie obejmujących ekspozycje niezamierzone lub narażenia przypadkowe
    • Współpraca ze specjalistycznym zespołem terapeutycznym

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Tytuł specjalisty w dziedzinie fizyki medycznej (lub w trakcie specjalizacji)
    • Zdolność do pracy w warunkach narażenia na promieniowanie jonizujące
    • Praktyczna znajomość programu Word i Excel
    • Preferowana znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność efektywnej pracy w zespole

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w planowaniu radioterapii, praca w Zakładzie Radioterapii
    • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie wg preferencji kandydata: umowa o pracę/umowa cywilnoprawna (kontrakt)
    • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe oraz program PPK realizowane przez PZU S.A.
    • Atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych - ZFŚS ("wczasy pod gruszą", świadczenia świąteczne, zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa)
    • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
    • Zniżki na badani profilaktyczne
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych
    • Zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego