Pracownik produkcji - Kartuzy, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group Kartuzy, Polska

    2 tygodnie temu

    Gi Group background

    Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży spożywczej, poszukujemy Panów na dwa stanowiska:

    1) PRACOWNIK PALETYZACJI

    2) PRACOWNIK PRODUKCJI MIESZANEK

    Lokalizacja: Banino

    Pracownik produkcji | dział paletyzacji/mieszanek - DARMOWY DOJAZD

    Numer referencyjny: 12361

    Miejsce pracy: Kartuzy

    To oferujemy:

    • umowę o pracę tymczasową z możliwością uzyskania umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
    • DARMOWY DOJAZD DO PRACY z miejscowości Kościerzyna, Somonino, Kiełpino, Żukowo, Kartuzy, Miechucino, Sierakowice, Mirachowo, Przodków, Gdańsk (także miejscowości na trasie).
    • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 4550 zł brutto + PREMIE UZNANIOWE zł brutto)
    • 20% DODATKI za pracę w godzinach nocnych oraz w weekendy
    • SKLEPIK ZAKŁADOWY- możliwość zakupu produktów w preferencyjnych cenach
    • kartę Multisport oraz grupowe ubezpieczenie na życie
    • pełne przeszkolenie i przygotowanie do pracy na powierzonym stanowisku
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Twoje zadania:

    PRACOWNIK PALETYZACJI

    • układanie opakowań z produktami na paletach
    • owijanie ułożonych kartonów stretchem
    • obsługa ręcznych wózków paletowych
    • umieszczanie produktów w magazynie

    PRACOWNIK PRODUKCJI MIESZANEK

    • sporządzanie mieszanek, dosypywanie składników
    • transport ręczny składników, transport przy użyciu ręcznych wózków paletowych
    • ważenie składników
    • przyjmowanie surowców
    • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym
    • aktualne badania sanepidowskie lub gotowość do ich wyrobienia - ZWROT KOSZTÓW
    • zdolności manualne oraz dynamiczność
    • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie
    • mile widziane doświadczenie na produkcji

    Szukasz pracodawcy, który zapewnia stabilną pracę i dba o pozytywną atmosferę pracy? Dołącz do Naszego zespołu

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010