Miejsca pracy

    Dyrektor finansowy - Katowice, Polska - Vetlab Sp. z o.o.

    Vetlab Sp. z o.o.
    Vetlab Sp. z o.o. Katowice, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Wyższa kadra kierownicza / Konsulting
    Opis
    Zakres obowiązków:

    zarządzanie budżetem i planowaniem finansów firmy, w tym opracowywanie strategii finansowej i analizowanie wskaźników finansowych,

    przygotowanie projektów rozwoju firmy oraz analiza finansowa efektywności takich inwestycji,

    zarządzanie krótko- i długoterminową płynnością finansową,

    zarządzanie wskaźnikami ekonomicznymi sprawozdań finansowych,

    współpraca z bankami,

    ocena i zarządzanie ryzkami finansowymi,

    wspieranie decyzji biznesowych poprzez zapewnienie danych, analiz i raportów pozwalających prowadzić organizację zgodnie z przyjętą strategią i wizją spółki,

    opracowywanie zarządzeń, procedur i instrukcji służbowych w zakresie działania struktury finansowo-księgowej.

    Wymagania:

    wykształcenie wyższe, kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),

    minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku dyrektora finansowego,

    wiedza i praktyczne umiejętności m.in. w planowaniu finansowym, sprawozdawczości i analizie ekonomiczno-finansowej, budżetowaniu, zarządzaniu kosztami,

    doświadczenie w sporządzaniu kalkulacji, analiz finansowych w celach zarządczych,

    wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

    bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

    odpowiednie narzędzia pracy oraz benefity pracownicze.

    dobrą atmosferę pracy, pełne wdrożenie i wsparcie.

    wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, wiedzy i kwalifikacji.

  • Vetlab Sp. z o.o.

    Dyrektor finansowy

    1 tydzień temu

    Vetlab Sp. z o.o. Katowice, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:wykształcenie wyższe, kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia), · minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku dyrektora finansowego, · wiedza i praktyczne umiejętności m.in. w planowaniu finansowym, sprawozdawczości i analizie ekonomiczno-finansowej, budżet ...