Automatyk - Specjalista Utrzymania Ruchu - Otwock, Polska - benett PEOPLE Sp. z o.o.

    benett PEOPLE Sp. z o.o.
    benett PEOPLE Sp. z o.o. Otwock, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    ZAKRES ZADAŃ:

    Nadzór nad parkiem maszynowym i infrastrukturą zakładu,

    Realizacja przeglądów technicznych oraz remontów maszyn,

    Usuwanie awarii i usterek, działania prewencyjne,

    Programowanie sterowników PLC,

    Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi,

    Uczestnictwo w programie modyfikacji oraz modernizacji maszyn i urządzeń.

    WYMAGANIA:

    Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale Utrzymaniu Ruchu,

    Wykształcenie średnie techniczne, preferowane wyższe(elektronik, automatyk),

    Znajomość (diagnostyka, programowanie) sterowników PLC,

    Parametryzacja napędów AC/DC,

    Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

    Sumienność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

    Uprawnienia SEP typ E do 1kV,

    Umiejętność pracy w zespole,

    Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

    OFERUJEMY:

    Atrakcyjne warunki zatrudnienia w organizacji dbającej o wysokie standardy,

    Umowę o pracę,

    Niezbędne szkolenia stanowiskowe,

    Prywatna opieka medyczna,

    Dofinansowanie do szkoleń i nauki języków,

    Ubezpieczenie na życie,

    Dodatkowe świadczenia socjalne.