Kraków

    Specjalista ds usług finansowych z j francuskim - Kraków, Polska - Paretti

    Paretti
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse
    Opis

    Opis stanowiska:

    • prace dochodzeniowo-regulacyjne (potwierdzanie wykonanie, korekty rachunkowe, zwroty środków, modyfikacje instrukcji, wnioski o sortowanie, kopie dokumentów potwierdzających itp.)
    • bezpośredni kontakt z pracownikami Klienta oraz przedsatwicielami innych banków przez telefon, e-mail oraz komunikaty systemowe (w języku francuskim i angielskim)
    • lokalizacja zmian i usprawnień wymagających wdrożenia

    Wymagania stanowiska:

    • biegła znajomość języka francuskiego (C1)
    • dobra znajomość języka angielskiego (B2)
    • minimum rok doświadczenia w finansach/księgowości/bankowości
    • samodzielność i zdolność do rozwiązywania problemów, nawet dla procesów niedokumentowanych
    • wykształcenie wyższe- licencjat lub status studenta

    Mile widziane:

    • znajomość komunikacji międzybankowej - komunikaty SWIFT oraz narzędzi MS Excel, Outlook i CRM

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • umowa o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
    • praca na pełny etat
    • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
    • liczne i nietsandardowe benefity, m.in. dostęp do platform rozrywkowych oraz wspomagający rozwój zawodowy i osobisty
    • praca w branży przyszłości
    • praca dostępna w lokalizacjach: Kraków/Katowice/Opole