Przedstawiciel Handlowy - Gdańsk, Polska - Bowim S.A.

    Bowim S.A.
    Bowim S.A. Gdańsk, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis
    Opis stanowiska:

    nawiązywanie relacji handlowych,

    nastawienie na realizację celów sprzedażowych.

    Wymagania:

    znajomość techniki sprzedaży,

    umiejętność pracy w zespole,

    łatwość nawiązywania kontaktów,

    komunikatywność, samodzielność i odpowiedzialność,

    mile widziana podstawowa znajomość wyrobów stalowych,

    wykształcenie min. średnie,

    prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    pracę na pełen etat w polskiej firmie,

    atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie,

    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

    możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów,

    pakiet dodatkowych benefitów (fundusz socjalny, dofinansowanie do urlopu, świąt, kolonii dla dzieci, kart sportowych),

    ubezpieczenie grupowe,

    prywatna opieka zdrowotna,

    spotkania integracyjne,

    możliwość realizacji własnych inicjatyw i pomysłów.