Bieruń

    Pomoc Kuchenna - Bieruń, Polska - Dussmann Polska Sp.z o.o.

    Dussmann Polska Sp.z o.o.
    Dussmann Polska Sp.z o.o. Bieruń, Polska

    Znalezione w: beBee S2 PL - 6 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Twoje zadania:
    • Przygotowywanie kanapek, surówek, deserów, sosów itp.
    • Zmywanie naczyń,
    • Dbanie o porządek w miejscu pracy,
    • Pomoc w kuchni.
    Oczekujemy:
    • Zaświadczenie z badań sanitarno-epidemiologicznych,
    • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
    • Dokładności i sumienności,
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferta pracy skierowana jest również dla osób niepełnosprawnych, jeśli uznają, że praca fizyczna nie pogorszy ich stanu zdrowia.

  • ISS Facility Services Sp. z o.o.

    Pomoc kuchenna

    Znalezione w: beBee S2 PL - 1 dzień temu

    ISS Facility Services Sp. z o.o. Jaworzno, Polska

    Wymagania:Aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne (książeczka Sanepid) · Wysoka kultura osobista · Odpowiedzialność i sumienność · Umiejętność pracy w zespole · Praca w godzinach 05:00- 12:00 · Praca od poniedziałku do piątku · Zadania:Pomoc kucharzowi w przygotowywaniu p ...

  • InterKadra Sp. z o.o.

    Kucharz i pomoc kuchenna Niemcy Brück

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 dzień temu

    InterKadra Sp. z o.o. Katowice, Polska

    InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania · Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. · Dla naszego Klienta prowadzimy ...