Konsultant ds wdrożeń moduł Kadry Płace i HR - Kraków, Polska - Soneta Sp. z o.o.

    Soneta Sp. z o.o.
    Soneta Sp. z o.o. Kraków, Polska

    5 dni temu

    Default job background
    Technologia / Internet
    Opis

    Zakres obowiązków:

    • przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych
    • konfigurowanie danego systemu: pomoc przy dostosowywaniu systemu informatycznego do wymagań i specyfiki klienta
    • współpracą z programistami nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu ERP
    • opracowywaniem dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
    • konfiguracja systemu oraz testy akceptacyjne
    • szkolenie i wsparcie techniczne użytkowników systemu

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne: informatyka, ekonomia, matematyka)
    • minimum 2- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i/lub udział w projektach wdrożeń systemów klasy ERP
    • znajomość procesu wytwarzania oprogramowania i tworzenia dokumentacji analitycznej w projektach informatycznych
    • znajomość w stopniu dobrym zagadnień dotyczących obszaru Kadr i Płac
    • umiejętność analitycznego myślenia

    Dodatkowe kwalifikacje:

    • prawo jazdy kategorii B

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość zagadnień dotyczących baz danych
    • znajomość SQL

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    • praca w modelu hybrydowym (co 2 tygodnie spotykamy się w biurze)
    • elastyczne godziny pracy (7:30-17:00)
    • udział w ciekawych projektach, pracę w najnowszych technologiach i narzędziach
    • podnoszenie umiejętności i rozwój osobisty (szkolenia, kursy)
    • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne
    • współpracę z doświadczonymi specjalistami
    • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
    • po okresie próbnym – benefity: karta medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie

  • Sigen recruitment Kraków, Polska

    Nasz klient to profesjonalna i zaangażowana firma zajmująca się świadczeniem usług wdrożeniowych ENOVA 365. Ponad to ceni sobie zaangażowanych pracowników, wspiera, szkoli i zapewnia miłą i partnerską wspólpracę. · Obecnie ze względu na szybki rozwój poszukuje osoby na stanowisko ...

  • COMARCH Kraków, Polska

    Jesteś osobą komunikatywną, która ceni sobie pracę z klientem oraz lubisz dzielić się wiedzą? Masz podstawową wiedzę z obszaru płac i kadr? Dołącz do nas · Do Twoich obowiązków będzie należało m.in. wsparcie klienta w zakresie konfiguracji systemu ERP Optima, prowadzenie szkoleń, ...