Digital & Social Media Specialist - Przasnyska b, Warszawa, Polska - iTaxi S.A.

    iTaxi S.A.
    iTaxi S.A. Przasnyska b, Warszawa, Polska

    1 tydzień temu

    W pełnym wymiarze godzin Marketing / Reklama / Public Relations
    Opis

    O nas:

    Od 2012 roku iTaxi przewodzi rewolucji w dziedzinie transportu osobowego w Polsce. Naszym celem jest stanie się liderem nowej jakości przejazdów dla pasażerów i partnerów biznesowych. Dostarczamy wysoki komfort podróży, standard obsługi oraz bezpieczeństwo. Oferujemy unikatowe rozwiązania biznesowe dla naszych partnerów. Zmieniamy perspektywę i odbiór usług Taxi w Polsce.

    Naszym największym atutem są ludzie, którzy tworzą iTaxi. Współpracujemy z profesjonalistami z różnych dziedzin, którzy mają pasję do tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Wspieramy naszych pracowników w rozwoju zawodowym i osobistym, dbając o ich dobre samopoczucie i satysfakcję z pracy (przynajmniej staramy się robić wszystko, aby tak było).

    Obecnie do naszego Zespołu Marketingu w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

    DIGITAL & SOCIAL MEDIA SPECIALIST

    TWOJE ZADANIA

    • Monitoring aktywności i interakcji użytkowników w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok oraz w sklepach z aplikacjami: App Store, Google Play i AppGallery.
    • Tworzenie kreatywnych treści dostosowanych do każdej z platform społecznościowych, które angażują i budują relacje z naszą społecznością.
    • Regularny upload treści oraz zarządzanie harmonogramem publikacji.
    • Komunikacja z użytkownikami w mediach społecznościowych.
    • Analiza wyników działań w mediach społecznościowych oraz przygotowywanie raportów.
    • Weryfikacja wyników oraz optymalizacja działań na podstawie zebranych danych.
    • Zarządzanie i tworzenie treści z wykorzystaniem CMS.
    • Analiza ruchu na stronie oraz tworzenie strategii optymalizacji.
    • Ścisła współpraca z zespołem marketingowym i produktu w celu koordynacji działań i kampanii.

    NASZE WYMAGANIA

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze komunikacji.
    • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.
    • Znajomość narzędzi do analizy efektywności kampanii.
    • Zdolność analitycznego myślenia oraz podejmowania decyzji na podstawie danych.
    • Znajomość narzędzi analitycznych oraz umiejętność interpretacji wyników.
    • Znajomość zasad SEO i SEM.
    • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii komunikacji wielokanałowej.

    MILE WIDZIANE

    • Doświadczenie w branży związanej z technologią oraz aplikacjami mobilnymi.
    • Kreatywność i otwartość na nowe pomysły.
    • Umiejętności z zakresu Performance Marketing oraz znajomość narzędzi takich jak Google Ads, Meta Ads, LinkedIn Ads.

    WARUNKI WSPÓŁPRACY

    Rodzaj umowy : umowa o pracę / B2B.

    Tryb pracy: hybrydowy (nasze biuro znajduje się w Warszawie).

    Dodatkowo możesz liczyć na:

    • pracę w dynamicznym i rozwijającym się sektorze usług taksówkarskich,,
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w firmie taksówkarskiej,
    • pakiet benefitów: system kafeteryjny, prywatną opiekę medyczną.

    JAK WYGLĄDA NASZ PROCES REKRUTACYJNY?

    Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:

    1. Telefonu od koleżanek z naszego działu HR – Karoliny lub Marleny
    2. Spotkania online lub face-to-face z potencjalnym przełożonym.
    3. Krótkiego zadanie do wykonania, sprawdzające Twoje umiejętności.
    4. II spotkania online omawiającego zadanie.

    No i na koniec, spodziewać się możesz oferty, bądź feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.