Automatyk

    Automatyk - Piołunowa, Wrocław, Polska - Roltec Sp. z o.o.

    Roltec Sp. z o.o.
    Roltec Sp. z o.o. Piołunowa, Wrocław, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Inżynieria / Architektura

    Roltec jest jedynym w Polsce producentem cienkowarstwowych ogniw fotowoltaicznych o wysokiej sprawności, które powstają poprzez nanoszenie i formowanie warstwy CIGS z wykorzystaniem impulsów świetlnych o dużej intensywności. We Wrocławiu budujemy pełnoskalową fabrykę, dlatego obecnie poszukujemy Automatyków. Na tym stanowisku będziesz współpracować z wysokowykwalifikowanymi specjalistami i wspólnie z nimi dbać o utrzymanie sprawności parku maszynowego Będziesz częścią solidnego i profesjonalnego zespołu.

    Dedykowane zadania:

    •Programowanie systemów automatyzacji przemysłowej (OT),

    •Uruchamianie maszyn/instalacji/oprogramowania,

    •Prototypowanie i konserwacja sprzętu oraz oprogramowania opracowywanego przez Roltec,

    •Prowadzenie prezentacji i instruktaży na temat IoT oraz automatyzacji przemysłowej dla pozostałych członków zespołu,

    •Definiowanie i nadzorowanie testów nowych technologii i rozwiązań,

    •Raportowanie systemu prowadzonych prac.

    Oczekiwania:

    •2 lata doświadczenia w programowaniu systemów automatyki przemysłowej (szczególnie w zakresie rozwoju i uruchamiania maszyn),

    •Doświadczenie zawodowe w programowaniu PLC (głównie Siemens),

    •Znajomość systemów HMI/SCADA (WinCC),

    •Znajomość robotów przemysłowych (szczególnie Kuka),

    •Doświadczenie z falownikami przemysłowymi i sterownikami serwo,

    •Pragmatyczne i proaktywne podejście do zarządzania i dostarczania pracy,

    •Uprawnienia zawodowe E1, D1 (SEP),

    •Umiejętności komunikacyjne,

    •Praktyczna znajomość języka angielskiego,

    •Co najmniej wykształcenie średnie techniczne,

    Mile widziane:

    •Studenci i absolwenci kierunków: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka i robotyka i pokrewnych,

    •Znajomość Dyrektywy Maszynowej,

    •Uprawnienia zawodowe grupy 2 i 3; E1, D1 (SEP),

    •Znajomość języka niemieckiego.

    Oferujemy:

    •Ekscytujące projekty w energetyce słonecznej, możliwość wnoszenia pomysłów i projektowania procesów,

    •Możliwość pracy w ambitnym, międzynarodowym zespole,

    •Indywidualne możliwości dalszego szkolenia i rozwoju,

    •Przyjazną atmosferę pracy,

    •Praca stacjonarna.