Młodszy specjalista ds. obsługi klienta - Wrocław, Polska - Vetlab Sp. z o.o.

    Vetlab Sp. z o.o.

    Vetlab Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej. Nasza misja opiera się na doskonałej opiece nad zwierzętami poprzez zaawansowane technologie i profesjonalne podejście. Jesteśmy dumni z naszej pasji do zapewnienia zdrowia i dobrostanu zwierząt, co stanowi serce naszej działalności. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, pracownikom natomiast pełne szkolenie, stabilne zatrudnienie oraz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy.

    Młodszy specjalista ds. obsługi klienta - usługi weterynaryjne

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • przyjmowanie materiału do badań,
    • wprowadzanie zleceń badań do programu laboratoryjnego,
    • telefoniczna i osobista obsługa klientów,
    • zamawianie i przygotowanie przesyłek kurierskich,
    • prowadzenie spraw biurowych,

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane biologiczne lub pokrewne,
    • znajomość języka obcego (angielskiego lub niemieckiego) na poziomie komunikatywnym B1-B2,
    • biegła znajomość obsługi komputera,
    • łatwość nawiązywania kontaktów, cierpliwość, nastawienie na rozwiązywanie problemów,
    • umiejętność organizacji pracy,
    • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym,

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i szeroki pakiet benefitów,
    • możliwość zdobycia cennego doświadczania,
    • dobrą atmosferę w miejscu pracy, pełne wdrożenie i szkolenie.