Specjalista ds. jakości - Szczecinek, Polska - Kronospan Polska Sp. z o.o.

    Kronospan Polska Sp. z o.o.
    Kronospan Polska Sp. z o.o. Szczecinek, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Naukowa
    Opis

    Miejsce pracy: Szczecinek

    Wymagania:

    Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze kontroli jakości;

    Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne);

    Swobodna komunikacja w języku angielskim;

    Umiejętność analizy problemu i generowania rozwiązań;

    Umiejętność dokonywania kalkulacji i analizy danych;

    Dokładność, zaangażowanie i dążenie do osiągnięcia wyników.

    Zakres obowiązków:

    Bieżąca i okresowa analiza jakości produkowanych wyrobów, a także nadzór nad korygowaniem stwierdzonych nieprawidłowości;

    Administracja zgłoszonych reklamacji i prowadzenie ich statystyk;

    Analiza powtarzających się problemów jakościowych i pomoc w opracowaniu sposobu ich eliminacji;

    Opracowywanie kart wymagań dla produktów i konsultowanie stosowanej technologii;

    Opracowywanie kryteriów oceny z uwzględnieniem indywidualnych wymagań Klientów;

    Udział w przeklasyfikowaniu i weryfikacji wyrobów.

    Oferujemy:

    Praca w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;

    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

    System nagród miesięcznych;

    Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;

    Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

    Nielimitowany dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej.