Łódź

    Lekarz Weterynarii - Łódź, Polska - CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA

    CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA

    Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

    Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

    Lekarz Weterynarii - obsługa ferm drobiu wodnego

    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    1. Nadzór weterynaryjny nad stadami drobiu na fermach a w szczególności:

    • badanie stanu zdrowia stad drobiu
    • wydawanie zaleceń weterynaryjnych oraz konsultowanie zaleceń zootechnicznych i kontrola ich przestrzegania
    • stosowanie leków weterynaryjnych
    • prowadzenie dokumentacji leczenia zwierząt
    • wykonywanie badań anatomopatologicznych związanych z potrzebą kontrolowania stanu zdrowia zwierząt
    • zlecanie, pobieranie prób do badań laboratoryjnych.

    2. Nadzór nad procesem przygotowania fermy do wstawienia piskląt oraz nadzór i kontrola przebiegu chowu drobiu

    3. Kontrola ewentualnych upadków drobiu na poszczególnych fermach i niezwłoczne przekazywanie informacji do przełożonych o występujących problemach zdrowotnych stada,

    4. Raportowanie o wydanych zaleceniach weterynaryjnych i hodowlanych,

    5. Przeprowadzanie kontroli hodowcy w zakresie stosowania się do zaleceń weterynaryjnych i hodowlanych na fermach drobiu

    6. Systematyczne wizyty na fermach drobiu

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe weterynaryjne
    • Prawo do Wykonywania Zawodu
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie potwierdzona certyfikatem,
    • Prawo jazdy kategorii B,
    • Badania w kierunku nosicielstwa Salmonella i Shigella,
    • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole,
    • Otwartość, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,
    • Dyspozycyjność, samodzielność i chęć dalszego rozwoju zawodowego,
    • Łatwość w zakresie nawiązywania i budowania relacji interpersonalnych.
    • Gotowość do pracy w terenie: obsługa ferm położonych głównie na terenie województw: mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • narzędzia i środki konieczne do wykonywania obowiązków
    • szkolenia i kursy.

  • Służba Cywilna Polska

    Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Sępólnie Krajeńskim · Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: · Inspektor weterynaryjny do spraw zdrowia i ochrony zwierząt · Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt · Inspektor weterynaryjny · Zakres zada ...

    Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Słupsku · Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: · Starszy inspektor weterynaryjny do spraw Zdrowia i Ochrony Zwierząt · w Zespole ds. Zdrowia i Ochrony Zwierząt · Starszy inspektor weterynaryjny · Zakr ...