Senior Graphic Designer - Pilicka , Poznań, Polska - Chromatique

    Chromatique
    Chromatique Pilicka , Poznań, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Sztuka / Rozrywka / Wydawnictwo
    Opis

    Zakres obowiązków:

    W twojej obecności ludzie często mówią o tym, że coś im się podoba i niekoniecznie jesteś to ty – zazwyczaj są to twoje Key Visuale i artworki. A kiedy podoba się bez żadnych poprawek jeszcze klientowi, to pewnie masz doświadczenie, które pozwala Ci nazywać siebie Senior Graphic Designerem. Ze seniorem idzie spokój, za designerem argumenty, a za graphic zakres obowiązków. A za tym wszystkim to w ogóle stoi Agencja Kreatywna.

    Dobrze się składa, że jesteś, bo mamy dla Ciebie pracę

    WYMAGAMY:

    * Wizji pięknej niczym z filmów [wstaw ulubionego reżysera]...

    zestawu umiejętności, które pozwolą te wizje zamienić w widzialne, piękne i czasem namacalne dzieła sztuki,

    * biegłego poruszania się po wektorze inspiracji od sztuk pradawnych do futurystycznych,

    * 2-letniego doświadczenia w Agencji reklamowej/kreatywnej na podobnym stanowisku albo odwagi i portfolio, które pozwolą złożyć aplikację bez doświadczenia,

    * (mile widziane) bagaż doświadczeń z technologią generacji (nie, nie twierdzimy, że wygenerowanie grafiki robi z ciebie designera, warto jednak znać nowinki technologiczne),

    * biznesowego podejścia do kreacji, pod presją czasu i z duchem decyzji podejmowanych zespołowo, ale z poszanowaniem dobrego gustu i estetyki,

    * umiejętności interpersonalnych, które pozwalają nie krzyczeć na każdego, kto przyjdzie z prośbą.

    **nie akceptujemy argumentu: "to jest postmodernistyczny komentarz społeczny".

    OFERUJEMY:

    * (Często) Nagrodowe podejście do projektów, które pozwala się wyszaleć kreatywnie,

    * pokój dedykowany wyłącznie designerom (nie wierzymy we wspólne open space'y),

    * możliwości wyboru preferowanego rodzaju współpracy (UoP lub B2B),

    doświadczonych z branży, którzy rozwiną twoje umiejętności niczym Bob Ross*,

    * pełne zrozumienie tego, że inspiracji najlepiej szuka się na fajce, spacerze albo scrollując,

    **jeśli wiesz, kim jest Bob Ross to albo masz WIELE DOŚWIADCZENIA ŻYCIOWEGO, albo jakimś cudem zabłądziłeś w pradawne zakamarki internetu i to obejrzałeś. Tak czy owak, gratulujemy

    O nas

    Nie kręcimy się w kółko, nie narysujesz nas od cyrkla, a nasz własny ogon nam nie smakuje. Kreatywność i wyjątkowość ma więcej wymiarów, a to właśnie ich szukamy. Chromatique - komunikacja wielowymiarowa. A nazwę wymyślił nam Francuz. Także enchanté Tutaj w pliku - na końcu