Specjalistka ds. kadr i płac - Kraków, Polska - Meritoros SA

    Meritoros SA
    Meritoros SA Kraków, Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    Profesjonalizm

    Życzliwość

    Rozwój

    Współpraca

    Takimi słowami najczęściej opisują naszą kulturę organizacyjną pracownicy Meritoros. Nasz sukces opiera się na wzajemnym szacunku i wspólnym szukaniu rozwiązań. Doceniamy umiejętności oraz wiedzę każdego z nas. Stawiamy na ciągły rozwój pracowników. Poprzez systematyczne szkolenia podnosimy kwalifikacje, by móc zapewnić najwyższą jakość usług klientom. Działamy w oparciu o najnowsze technologie oraz biegle obsługujemy wiele systemów księgowych.

    Oferujemy

    • elastyczny czas pracy i możliwość pracy hybrydowej,
    • dodatkowy urlop płatny,
    • świadczenia urlopowe,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • udział w szkoleniach finansowanych i współfinansowanych przez pracodawcę,
    • Kartę Multisport,
    • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego w godzinach pracy,
    • możliwość korzystania z najnowszych rozwiązań technologicznych,
    • przyjazną atmosferę opartą na wzajemnej pomocy.

    Obowiązki

    • obsługa kadrowo-płacowa klientów
    • naliczanie zasiłków zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • wystawianie zaświadczeń
    • monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP
    • sporządzanie deklaracji dla US i ZUS
    • bieżący kontakt mailowy i telefoniczny z klientem
    • nadzór nad młodszymi kadrowymi i stażystami
    • kontakty z instytucjami skarbowymi i ZUS
    • archiwizowanie dokumentów kadrowo-płacowych

    Wymagania

    • przynajmniej dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym
    • doświadczenia w prowadzeniu rozliczeń z ZUS
    • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • doświadczenia w sporządzaniu deklaracji GUS, PFRON oraz prowadzeniu ZFŚS
    • praktycznej i aktualnej znajomości przepisów prawa pracy, prawa podatkowego, prawa ubezpieczeń społecznych
    • umiejętności obsługi programów kadrowych (Comarch Optima) oraz pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
    • sumienności i bardzo dobrej organizacji pracy
    • umiejętności analitycznego myślenia
    • dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego.