Miejsca pracy

    Specjalista Technolog - Polska - Lentex S.A.

    Lentex S.A.
    Lentex S.A. Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    Specjalista Technolog

    Twój zakres obowiązków

    • wdrażanie i uruchamianie nowych procesów produkcyjnych;
    • modyfikowanie i ulepszanie procesu i wytwarzanych produktów;
    • optymalizacja metod obsługi procesu w celu zapewnienia najwyższej jakości, wydajności i minimalizacji kosztów;
    • przygotowywanie raportów i analiz procesów produkcyjnych;
    • opracowywanie dokumentacji procesowej np.: flow chartu procesu, karty procesowe, karty technologiczne instrukcji, specyfikacji wyrobów i surowców;
    • wykonywanie kalkulacji kosztów wytwarzanych wyrobów;
    • wdrażanie nowych surowców / wyrobów do procesu;
    • identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych;
    • wspieranie projektów doskonalenia procesów produkcyjnych;
    • ścisła współpraca z innymi działami w celu realizacji poprawnego działania procesów;
    • kontakt z potencjalnym klientem w celu opracowania nowego wyrobu;

    Nasze wymagania

    • wykształcenie wyższe techniczne;
    • mile widziana znajomość języków obcych na poziomie komunikatywnym;
    • umiejętność rozwiązywania problemów, mile widziana znajomość metod rozwiązywaniem problemów jak np.: (PDCA, FMEA, SPC, 8D, 5 Why);
    • systematyczność i dobra organizacja pracy;
    • samodzielność i inicjatywa w działaniu;
    • umiejętność analizowania i rozwiazywania problemów natury technicznej;
    • zaangażowanie i orientacja na jakość wykonywanych i powierzonych zadań;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • otwartość na nowe wyzwania i wysoka motywacja do pracy;
    • gotowość do wyjazdów służbowych;

    To oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce giełdowej;
    • Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia zawodowego;
    • Ciągły rozwój osobisty poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach;
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (świąteczny dodatek do wynagrodzenia, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, paczki świąteczne dla dzieci, itp.);
    • Dofinansowania do wypoczynku pracownika i dzieci pracownika.
    • Imprezy i wycieczki dla całych rodzin.

  • Olimp Labs Polska

    Technolog – Specjalista ds. R&D · Twój zakres obowiązków · Tworzenie formulacji i technologii wytwarzania produktów leczniczych i wyrobów medycznych · Prowadzenie prób technologicznych laboratoryjnych i półtechnicznych oraz wykonywanie badań · Opracowanie dokumentacji technologic ...

  • Ayesa Polska sp z o.o.

    Technolog

    Ayesa Polska sp z o.o. Polska

    Technolog · Twój zakres obowiązków · Uczestniczenie w wykonywanych przez Wykonawcę Robót pomiarów, badań oraz czynności polegających na pobieraniu prób na Placu Budowy · Uczestniczenie w badaniach laboratoryjnych wykonywanych na budowie oraz laboratorium · Zlecanie badań laborato ...

  • Scandic Food Sp. z o.o.

    Technolog żywności

    Scandic Food Sp. z o.o. Polska

    Technolog żywności - Specjalista ds. rozwoju produktu · Twój zakres obowiązków · Tworzenie receptur i prowadzenie prób technologicznych w zakresie produkcji; przetworów owocowych – w skali laboratoryjnej oraz produkcyjnej; · Wdrażanie nowych produktów do regularnej produkcji; · Z ...