Operator Urządzeń Gospodarki Wodno-Chemicznej - Wrocław, Polska - PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

    Opis

    Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.

    jest producentem energii elektrycznej i ciepła wytwarzanych w wysokosprawnej kogeneracji, należącym do PGE Energia Ciepła z Grupy PGE. Od 2000 roku jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych, posiadamy trzy zakłady produkcyjne zlokalizowane w aglomeracji wrocławskiej. Inwestujemy w przyszłość – w podwrocławskich Siechnicach budujemy niskoemisyjną, nowoczesną elektrociepłownię gazową.

    Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników, proponując im atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery.

    Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii

    Twój zakres obowiązków:

    • Obsługa urządzeń i instalacji gospodarki wodno-chemicznej, w tym między innymi stacji oczyszczania wody oraz stacji uzdatniania wody.
    • Obsługa urządzeń i instalacji odsiarczania spalin.
    • Kontrola stanu technicznego urządzeń i instalacji, zgłaszanie usterek.
    • Przygotowanie urządzeń i instalacji do napraw i remontów, dopuszczanie do prac brygad remontowych, odbiór po remoncie i przygotowanie urządzeń i instalacji do uruchomienia.
    • Rozładunek komponentów do produkcji.
    • Wykonywanie analiz chemicznych związanych z procesem technologicznym oraz obsługą laboratorium.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie średnie techniczne o profilu chemicznym lub energetycznym.
    • Podstawowa znajomość procesów technologicznych.
    • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz umiejętność współpracy.
    • Samodzielność działania w sytuacjach nietypowych i stresujących.
    • Umiejętność analitycznego myślenia, poszukiwania i przetwarzania informacji z wielu źródeł.
    • Otwartość i gotowość do ciągłego pogłębiania wiedzy.
    • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
    • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
    • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
    • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
    • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
    • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.