Elektryk / Mechanik Utrzymania Ruchu - Gryfice, Polska - Roca Pool - Spa Sp. z o.o.

    Roca Pool - Spa Sp. z o.o.
    Roca Pool - Spa Sp. z o.o. Gryfice, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Jeżeli posiadasz:

    Wykształcenie techniczne (warunek konieczny),

    Znajomość języka angielskiego (mile widziana),

    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

    Praktyczną znajomość problematyki związanej z naprawami i konserwacją maszyn i urządzeń przemysłowych,

    Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania schematów elektrycznych,

    Cechy takie jak komunikatywność, umiejętność pracy w zespole pod presją czasu, samodzielność, zaangażowanie, silną motywację, determinację oraz dobrą organizację pracy,

    Umiejętność szybkiego uczenia się,

    Otwartość na nowe technologie.

    To będziesz odpowiedzialny(a) za:

    Zapewnienie utrzymania sprawności maszyn, linii produkcyjnych, wyposażenia i infrastruktury technicznej,

    Naprawy, przeglądy i konserwację maszyn,

    Analizę przyczyn źródłowych awarii,

    Proponowanie usprawnień,

    Dbanie o niezawodność maszyn i urządzeń poprzez działania prewencyjne i predykcyjne,

    Relokację i zasilania maszyn w media.

    I będziesz miał(a):

    Stałą i stabilną formę zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

    Bogaty pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin,

    Prywatną opiekę medyczną po 2 letnim stażu, korzystne warunki przystąpienia do pakietu sportowego, korzystne warunki przystąpienia do grupowego ubezpieczenia i wiele innych,

    Możliwość zakupu naszych produktów z wysokim rabatem,

    Kontakt z nowoczesnymi technologiami.

  • Roca Pool - Spa Sp. z o.o. Gryfice, Polska W pełnym wymiarze godzin

    To będziesz odpowiedzialny(a) za:Zapewnienie utrzymania sprawności maszyn, linii produkcyjnych, wyposażenia i infrastruktury technicznej, · Naprawy, przeglądy i konserwację maszyn, · Analizę przyczyn źródłowych awarii, · Proponowanie usprawnień, · Dbanie o niezawodność maszyn i u ...

  • Praca Sp. z o.o. Gryfice, Polska

    Zakres obowiązków: · Utrzymanie działania maszyn i wyposażenia, · Naprawy i konserwacje, · Analizę przyczyn awarii, · Optymalizacje procesów, · Zapobieganie awariom, · Obsługa techniczna maszyn. · Wymagania: · Wykształcenie techniczne, · Znajomość języka angielskiego - mile widzi ...