Warsaw

    Pomocnik techniczny w salonie rowerowym - Warsaw, Polska - ecojob

    ecojob
    ecojob Warsaw, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 4 dni temu

    Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

    W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pomocnik techniczny w salonie rowerowym praca w Warszawie

    Stanowisko pracy:

    Pomocnik techniczny w salonie rowerowym

    Twój zakres obowiązków:

    • wymiana dętek, pedałów,
    • smarowanie,
    • skręcanie rowerów,
    • regulacja przerzutek.

    Nasze wymagania:

    • zdolności manualne lub techniczne
    • chęć do pracy i nauki
    • nie wymagamy doświadczenia

    Co oferujemy:

    • zatrudnienie na stałe,
    • wynagrodzenie od 5500 zł do 7150 brutto ,
    • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.
    • 8 godzin dziennie, Poniedziałek - Piątek.

    Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.

    Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.