Operator monitoringu ochrony w markecie budowlanym - Czeladz, Polska - Seris Konsalnet Holding S.A.

    Seris Konsalnet Holding S.A.
    Seris Konsalnet Holding S.A. Czeladz, Polska

    1 tydzień temu

    Seris Konsalnet Holding S.A. background

    Seris Konsalnet - jesteśmy największą agencją ochrony w Polsce oraz częścią międzynarodowej Grupy SERIS - jednego z globalnych liderów rynku security.

    Poszukujemy pracownika ochrony do obsługi monitoringu . PRACA OD ZARAZ

    Operator monitoringu ochrony w markecie budowlanym.

    Miejsce pracy: Czeladź

    Twoje zadania:

    • nadzór z wykorzystaniem systemów monitorujących
    • realizacja zadań zgodnie z oczekiwaniami kontrahenta
    • współpraca z kierownictwem sklepu
    • współpraca z pozostałymi pracownikami ochrony
    • realizacja procedur zgodnie z oczekiwaniami kontrahenta
    • prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań

    Poszukujemy do naszego zespołu osób z doświadczeniem w pracy ochrony a także tych , które chcą rozwijać swoje umiejętności w branży bezpieczeństwa . Cenimy sobie zaangażowanie i sumienność w wykonywanej pracy.

    Dołącz do nas jeśli:

    • jesteś osobą niekaraną
    • jesteś osobą odpowiedzialną i spostrzegawczą
    • jesteś otwarty/a na pracę w systemie 10-godzinnym
    • masz doświadczenie na podobnym stanowisku z obsługą systemów monitorujących

    Od nas uzyskasz :

    • zatrudnienie na umowę zlecenie
    • dostęp do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
    • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
    • regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem
    • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach
    • pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie w godz. 8:00-16:00 pod nr. od poniedziałku do piątku.