Specjalista Ds. Sprzedaży - Warsaw, Polska - Ups Pl

    Ups Pl
    Ups Pl Warsaw, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Sprawdź swoją kolejną możliwość w organizacji z listy Fortune Global 500.

    Wyobraź sobie innowacyjne możliwości, poznaj naszą satysfakcjonującą kulturę i pracuj z utalentowanymi zespołami, które pomagają Ci stawać się lepszą wersją siebie każdego dnia.

    Wiemy, czego potrzeba, aby wprowadzić UPS w przyszłość – ludzi z wyjątkowym połączeniem umiejętności i pasji.

    Jeśli masz odpowiednie cechy i motywację, aby kierować sobą lub zespołami, istnieją stanowiska, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności i wzniesiesz się na wyższy poziom.

    Opis stanowiska: Specjalista ds.

    Sprzedaży Telefonicznej do Klienta Biznesowego (B2 B) Główne zadania: telefoniczna sprzedaż usług UPS do klientów z sektora B2 B ( rozmowy tylko z firmami ) przygotowywanie propozycji rozwiązań dla klienta , negocjacje handlowe realizacja planów sprzedażowych oraz innych KPI obsługa stałych klientów UPS – korespondencja mailowa, ofertowanie klientów, wdrażanie rozwiązań UPS, budowanie relacji z klientami, odbieranie telefonów przychodzących prowadzenie, aktualizowanie i raportowanie działań handlowych w systemie CRM w celu prawidłowego przepływu informacji w dziale sprzedaży Oczekiwania wobec kandydata: doświadczenie w dziale sprzedaży i / lub telefonicznej obsłudze klienta mile widziane motywacja do pracy w dziale sprzedaży łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność znajomość Ms Office (word, excel, outlook, power point) komunikatywna znajomość języka angielskiego – poziom B1 i wyżej Oferujemy: profesjonalne szkolenia przygotowujące do realizacji zadań (szkolenia produktowe i podnoszące umiejętności sprzedażowe) narzędzia pracy potrzebne na tym stanowisku atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system prowizyjny (premie wypłacane kwartalnie) realne możliwości rozwoju i awansu w dziale sprzedaży (prowadzona polityka promocji wewnętrznej) możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji - polityka awansu wewnętrznego atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, karta multisport) Typ pracownika etatowego: Stały UPS dokłada wszelkich starań, aby zapewnić miejsce pracy wolne od dyskryminacji, nękania i działań odwetowych.