Dyrektor Handlowy - Czeladź, Polska - ecoGRAL sp. z o.o.

    ecoGRAL sp. z o.o.
    ecoGRAL sp. z o.o. Czeladź, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Sprzedaż

    Firma ecoGRAL sp. z o.o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo specjalizujące się w dystrybucji najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu OZE. Nasza firma dostarcza wysokiej jakości produkty związane z energią odnawialną, które przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska naturalnego. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie buduj zieloną przyszłość

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie działem handlowym firmy, w tym planowanie strategii sprzedażowej oraz realizacja założonych celów
    • Opracowywanie i wdrażanie planów działania mających na celu zwiększenie sprzedaży i udziału w rynku
    • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami oraz partnerami biznesowymi
    • Koordynacja działań związanych z obsługą klienta oraz wsparcie sprzedażowe dla zespołu
    • Analiza rynku oraz konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych
    • Raportowanie wyników sprzedażowych oraz analiza efektywności działań handlowych
    • Uczestnictwo w ustalaniu strategii produktowej

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży fotowoltaicznej w handlu hurtowym
    • Doskonałe umiejętności zarządzania zespołem oraz budowania relacji biznesowych
    • Znajomość rynku fotowoltaicznego oraz magazynów energii
    • Umiejętność planowania i realizacji strategii sprzedażowej
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne
    • Samodzielność, determinacja oraz orientacja na osiąganie wyników

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie od osiąganych wyników oraz pakiet benefitów
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop)
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży
    • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
    • Realny wpływ na kształtowanie strategii firmy oraz rozwój działu handlowego
    • Pakiet MultiSport
    • Prywatne ubezpieczenie medyczne