Pracownik magazynu - Bydgoszcz, Polska - Adecco Poland Sp. z o.o.

    Adecco Poland Sp. z o.o.
    Adecco Poland Sp. z o.o. background
    Opis

    Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Pracownik magazynu

    Numer referencyjny: PS/TEL/04/24/MB

    Miejsce pracy: BYDGOSZCZ

    Zadania:

    -Rejestrowanie dostaw a naszym systemie magazynowym

    -Przygotowywanie towaru do wysyłki do klienta

    -Rejestracja urządzeń w systemie wewnętrznym

    -Praca za pomocą wózka paletowego ręcznego

    -Dostarczanie potrzebnych części z magazynu na obszar serwisu

    -Pakowanie urządzeń do kartonów z akcesoriami

    -Posiadasz podstawową znajomość obsługi komputer

    -Jesteś pełnoletni/a

    -Jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym ( III zmiany pon-pt)

    -Jesteś osobą, która chętnie i szybko się uczy

    Oferujemy:

    -Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu

    -Praca od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym

    -Dofinansowanie do posiłków

    -Możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych na preferencyjnych warunkach (Luxmed, MultiSport, ubezpieczenie PZU)

    -Pracę w otoczeniu nowoczesnej infrastruktury

    -Szkolenie w zakresie prac magazynowych (nie musisz mieć doświadczenia )