Ślusarz - Oświęcim, Polska - Synthos Dwory 7

    Synthos Dwory 7
    Synthos Dwory 7 Oświęcim, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Ślusarz w firmie Synthos Dwory 7 | softgarden

    View job here

    Ślusarz

    • Pełny etat
    • Oświęcim, Polska
    • Bez doświadczenia zawodowego

    Ślusarz

    Twój zakres obowiązków:

    • wykonywanie prac prewencyjno - konserwacyjnych
    • kontrola stanu technicznego urządzeń
    • drobne prace ogólnobudowlane
    • współdziałanie w pracach zespołu
    • wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad BHP i p.poż

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie zawodowe lub średnie o kierunku mechanicznym lub pośrednim
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • umiejętność pracy w grupie

    Oferujemy:

    • premię kwartalną
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • świadczenia w ramach ZFŚS
    • ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, kartę sportową na atrakcyjnych warunkach
    • dofinansowanie do żłóbków i przedszkoli
    • paczki mikołajkowe i konkursy dla dzieci
    Aplikuj online Udostępnij tę ofertę pracy Stopka | Polityka prywatności Powered by softgarden