Programista Programistka Hurtowni Danych - Chłodna , Warszawa, Polska - UNIQA

    UNIQA
    UNIQA Chłodna , Warszawa, Polska

    6 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    Opis stanowiska:

    • Rozwijanie Hurtowni Danych o nowe miary i wymiary według dostarczonych wymagań biznesowych;
    • Optymalizacja procesów ładowania Hurtowni Danych w celu zachowania SLA;
    • Realizacja projektów, inicjatyw w obszarze przetwarzania danych;
    • Praca nad dużymi zbiorami danych > 20TB;
    • Analiza i naprawa błędów produkcyjnych – 2 linia wsparcia;
    • Migracja rozwiązań z Oracle do SQL SERVER;
    • Doskonalenie pipeline w Azure DEVOPS;
    • Wykonywanie Code Review.

    Wymagania:

    • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
    • Wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym lub pokrewnym;
    • Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft SQL Server wraz z Integration Services;
    • Płynne posługiwanie się językiem zapytań T-SQL;
    • Rozumienie koncepcji Hurtowni Danych;
    • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli kodu źródłowego – GIT lub inny;
    • Otwartość na poznawanie nowych technologii w obszarze przetwarzania i magazynowania danych oraz wykorzystywania ich w realizowanych rozwiązaniach;
    • Dobra znajomość języka angielskiego;
    • Mile widziana znajomość języka Python.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym Zespole Rozwoju Platform Danych i Analityki;
    • Możliwości rozwoju zawodowego i realny wpływ na działanie zespołu;
    • Wyjścia integracyjne :)
    • Szkolenia zawodowe;
    • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie;
    • Kafeteryjny system benefitów - sam decydujesz z czego korzystasz (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, karty przedpłacone, rabaty i vouchery zakupowe);
    • Pracowniczy Program Inwestycyjny;
    • Program poleceń pracowniczych;
    • Możliwość udziału w Wolontariacie oraz wielu akcjach CSR;
    • Możliwość realizacji pasji w ramach istniejących 10 UNIQA Klubów bieganie/ gry planszowe/ narty/ turystyka wysokogórska/ podróże/strzelectwo);
    • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy częściowo zdalnej.