Polkowice

    Specjalista ds informatyki - -, Polkowice, Polska - CCC S.A.

    CCC S.A.
    CCC S.A. -, Polkowice, Polska

    Znalezione w: JustJoinIT PL C2 - 6 godzin temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Technologie, których używamy

    System operacyjny

    • Windows

    Twój zakres obowiązków

    • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników w zakresie: oprogramowania, sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych oraz sieci komputerowych,wspieranie pracowników w codziennej pracy z wykorzystaniem narzędzi IT.

    Nasze wymagania

    • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • wykształcenie wyższe (Informatyka bądź pokrewne), komunikatywność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole.

    To oferujemy

    • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/MedicoverSport,
    • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
    • innowacyjne środowisko pracy,dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC, , MODIVO oraz HalfPrice.

    Benefity

    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie na życie
    • Elastyczny czas pracy
    • Zniżki na firmowe produkty i usługi
    • Program rekomendacji pracowników
    • Inicjatywy dobroczynne
    • Innowacyjne miejsce pracy