Specjalista / Specjalistka ds. finansów i administracji - Warszawa, Polska - UKROLIYA NOVA INTERNATIONAL

    UKROLIYA NOVA INTERNATIONAL
    UKROLIYA NOVA INTERNATIONAL Warszawa, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Księgowość / Finanse
    Opis
    Opis stanowiska:

    Przygotowanie i wysłanie dokumentów księgowych przy zamknięciu miesiąca;

    Kontakt i współpraca z bankami;

    Prowadzenie rozrachunków z kontrahentami;

    Przygotowanie danych oraz zestawień dotyczące rozliczeń z kontrahentami;

    Współpraca przy sporządzeniu miesięcznego/rocznego budżetu i jego rozliczenie;

    Ewidencja dokumentów zakupu i sprzedaży towarów;

    Ewidencja transakcji bankowych;

    Analiza i monitorowanie realizacji planów finansowych;

    Archiwizacja dokumentów księgowych;

    Przygotowanie dokumentacji związanej z zatrudnianiem nowych pracowników.

    Wymagania

    Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku;

    Znajomość przepisów podatkowych i rachunkowości;

    Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub finansów;

    Znajomość głównych aspektów administrowania firmy;

    Znajomość języka polskiego, ukraińskiego, angielskiego w stopniu komunikatywnym;

    Bardzo dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

    Atrakcyjny system wynagrodzenia;

    Komfortowe warunki pracy;

    Przyjazną atmosferę pracy w zespole.